"Nasza klasa" [ZWIASTUN]. Dlaczego Krzysztof Ibisz dwukrotnie się rozwodził? Niewygodne pytania dzieci w nowym show TV4!

Cleo, Edyta Herbuś, Anita Sokołowska, Karol Strasburger, Antek Królikowski, Jan Kliment - to tylko niektóre gwiazdy, które zmierzą się z wyjątkowo bezpośrednimi pytaniami dzieci, których czasami nie mają odwagi zadać dorośli! Zobaczcie zwiastun programu „Nasza Klasa”!

Multimedia

"Nasza klasa" we wtorki, od 3 września, o godz. 21.30 i 22.00 w Czwórce!

W programie "Nasza klasa" znani zostaną wywołani do tablicy i gruntownie przepytani przez dzieci, a także dostaną przygotowane przez nie zadania specjalne, stanowiące niepowtarzalny sprawdzian nie tylko wiedzy i sprawności, ale też kreatywności i poczucia humoru. Zderzone z ujmującą dziecięcą szczerością gwiazdy nie odmówią odpowiedzi zarówno na te łatwiejsze pytania -Kiedy i z kim się Pan pierwszy raz całował?, -Dlaczego dzieci i ryby głosu nie mają?, -Czemu trzeba słuchać dorosłych? – jak i na te z gatunku trudnych: -Dlaczego Pan się rozwiódł?, -Po co ludziom ślub?, -Czy mąż jest zazdrosny o pocałunki w filmie?, -Czego się Pan wstydzi?, -Co zrobić gdy się zakocha w kimś kto nie kocha?.

W nowym programie Czwórki nie zabraknie też przykładów typowej dziecięcej dociekliwości w sferze empirycznej: -Ile buraków wejdzie do litrowego słoika?, -Czy muchy to drony kosmitów? i wielu tym podobnych.

"Nasza klasa". Dzieciaki kontra gwiazdy! Gdzie oglądać nowy program rozrywkowy?Zobacz więcej

Bohaterowie poszczególnych odcinków dostaną również zadanie na czas, polegające na wyjaśnieniu w ciągu jednej minuty pojęcia lub zagadnienia związanego z ich pracą lub wykształceniem.

Ponadto goście będą musieli podjąć wiele innych wyzwań, jak zacerowanie dziecinnej skarpetki, zatańczenie układu baletowego, wykonanie bukietu zaręczynowego, pokrojenie cebuli w piórka, odgadnięcie hitów disco polo, zagranie fragmentu sztuki teatralnej lub przeczytanie przepisu na naleśniki, jakby to był list miłosny.

Aktorzy, którzy odeszli z seriali po latach. Komu udało się uniknąć "zaszufladkowania"?Zobacz więcej

Za udział w programie gwiazdy nagradzane będą tak niebanalnymi prezentami jak płaszcz imperatora, pudełko na marzenia, półka na nagrody czy pluszowy kalafior. Niecodzienne spotkanie z wyjątkowym audytorium będzie dla wielu gości sporym przeżyciem, budzącym wiele emocji – oprócz śmiechu i zaskoczenia na ich twarzach niejednokrotnie pojawi się wzruszenie, a nawet łzy.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun programu "Nasza klasa". Będziecie oglądać od września na TV4?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×