Natalia Jakuła: W "Lip Sync Battle" polskie gwiazdy pokazały, że potrafią się bawić [WIDEO]

Prezenterka jest zachwycona atmosferą zabawy, jaka panowała na planie programu „Lip Sync Battle. Ustawka”. Jej zdaniem uczestniczące w nowym show gwiazdy pokazały, że potrafią się dobrze bawić. Prezenterka przyznaje, że największe wrażenie zrobiła na niej Edyta Herbuś. Jakuła chwali też współpracę z Piotrem Kędzierskim.

Multimedia

"Lip Sync Battle. Ustawka" to nowy muzyczny program stacji TVN. Jego reguły są proste: zaproszone gwiazdy muszą poruszać ustami do odtwarzanego z playbacku utworu – wygrywa osoba, która wybraną przez siebie piosenkę wykonana w najbardziej spektakularny i zaskakujący sposób. W roli prowadzących muzyczne show występują Natalia Jakuła i Piotr Kędzierski. Prezenterka bardzo miło wspomina zakończone w listopadzie zdjęcia.

– Bardzo dobrze się bawiliśmy na planie, zresztą takie jest hasło programu, jazda bez trzymanki, i rzeczywiście tak było – to była jazda bez trzymanki – mówi Natalia Jakuła agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

CZYTAJ TAKŻE:

ZA KULISAMI PROGRAMU "LIP SYNC BATTLE USTAWKA" [WIDEO]
"LIP SYNC BATTLE USTAWKA". EDYTA HERBUŚ PREZENTUJE SILIKONY [WIDEO]

Stacja TVN przygotowała 12 odcinków muzycznego show. Wystąpią w nim m.in. Ewa Farna, Osi Ugonoh, Julia Kuczyńska, Edyta Herbuś, Robert Burneika i Dawid Kwiatkowski. – Gwiazdy naprawdę pokazały, co potrafią, pokazały klasę, pokazały, że potrafią się bawić, bo były przed rozpoczęciem programu obawy, że jednak to się nie do końca uda. Było naprawdę dobrze i mam nadzieję, że to będzie widać – mówi Natalia Jakuła.

Prezenterka nie ukrywa, że spośród wszystkich uczestników „Lip Sync Battle. Ustawka” ma swojego faworyta. – Mnie najbardziej podobała się Edyta Herbuś, ale wszystko przed wami, musicie obejrzeć – mówi Natalia Jakuła.

Gwiazda bardzo dobrze wspomina też współpracę z drugim gospodarzem show, czyli Piotr Kędzierskim. Jej zdaniem dziennikarz jest świetnym partnerem do pracy, ponadto doskonale wczuł się w nieco zwariowany klimat muzycznego show. – Naprawdę przemiły, fajny, otwarty, pomocny facet i pasuje do charakteru programu. Jest szalony, nieprzewidywalny, więc było genialnie – mówi Natalia Jakuła.

"Lip Sync Battle. Ustawka" to polska wersja niezwykle popularnego programu nadawanego przez amerykański kanał Spike. Wywodząca się z "Jimmy Fallon Show" produkcja należy do jednej z najchętniej oglądanych w Stanach Zjednoczonych. Program prowadzi raper LL Cool J, któremu asystuje modelka Chrissy Teigen. W polskiej wersji zastąpiła ją Natalia Jakuła.

– Miałam te same zadania, czyli komentowałam występy, dużo tańczyłam, dużo się ruszałam, dużo się wygłupiałam. Właściwie taka jestem i to lubię, więc nie musiałam grać, po prostu się świetnie bawiłam, zresztą o to chodziło – mówi Natalia Jakuła.

Program "Lip Sync Battle Ustawka" można oglądać wyłącznie na platformie Player.pl.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×