Natalia Kukulska nagra piosenkę z synem Krzysztofa Krawczyka? Artystka zaprzecza: Nawet go nie zna!

W mediach pojawiły się informacje, że artystka przymierza się do nagrania piosenki z synem zmarłego Krzysztofa Krawczyka, Krzysztofem juniorem, ona sama jednak temu stanowczo zaprzecza.

Multimedia

Natalia Kukulska jednak nie nagra piosenki z synem Krzysztofa Krawczyka?

Według tygodnika plotkarskiego "Na żywo", wspólny utwór piosenkarki i Krzysztofa juniora miałby uczcić pamięć nie tylko Krzysztofa Krawczyka, ale i nieżyjących rodziców artystki - Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Zdziwiona taka sugestią Natalia Kukulska jednak stanowczo temu zaprzecza we wpisie na swoim profilu na Instagramie, twierdząc:

Właśnie jestem po lekturze „Na żywo”, którego okładka ze mną przyciągnęła mój wzrok na stacji benzynowej tytułem - „ Spłaci mu swój dług”. Długów nie lubię i o żadnym nie wiem. Kupiłam. Czytam. Sugerowany wierzyciel to „wujo” jak pisze redakcja 🤦🏻‍♀️ Krzysztof Krawczyk. Opis naszych relacji mocno podkoloryzowany. Nawet tych z przeszłości. Widzieliśmy się kilka razy w życiu. Ale to nic... Cała historia dotyczy syna - Krzysztofa jr., z którym podobno się przyjaźnię i teraz chcę nagrać z nim duet by mu pomóc, to ma być ta spłata długów. Ufff, czyli nie kasa. 😂 Syna ś.p. Krzysztofa nie znam. Nawet nie wiedziałam, ze śpiewa.

Tak wygląda syn Natalii Kukulskiej. 20-latek ma wielki talent muzyczny!Zobacz więcej

Mamy nadzieję, że takich wpadek będzie coraz mniej.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×