Natalia Kukulska przekazuje stroje w których wystąpiła w "Bitwie na Głosy" na cel dobroczynny

Kreacje zostaną wystawione na aukcji. Dochód zostanie przekazany podopiecznym Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: REKORD "BITWY..." NA CASTINGU KUKULSKIEJ KUKULSKA W "BITWIE NA GŁOSY"

Natalia Kukulska jako Ambasadorka SOS bardzo angażuje się w pomoc potrzebującym dzieciom. W marcu odwiedziła SOS Wioskę Dziecięcą w Siedlcach i placówkę wsparcia dziennego działającą w ramach Programu Umacniania Rodziny w Trzcińcu. Tam przekonała się jak wielka jest skala potrzeb: jak wiele jest rodzin zagrożonych rozpadem i jak wiele wysiłku potrzeba by dać dom i szczęśliwe dzieciństwo porzuconemu dziecku. Piosenkarka i jej zespół marzyli o tym by wyśpiewać dla dzieci nagrodę w rozrywkowym show TVP 2 "Bitwa na Głosy", jednak tylko zwycięska drużyna mogła otrzymać fundusze na cel charytatywny.

"Pomimo tego, że nie udało się wygrać w Bitwie na Głosy nagrody finansowej dla Stowarzyszenia SOS, postanowiłam poszukać innego sposobu na znalezienie dla nich środków pieniężnych. Chcę przekazać wszystkie moje kreacje w jakich wystąpiłam w czterech odcinkach tego show na licytację."- powiedziała Natalia.

CZYTAJ TAKŻE: MANAGEMENT KUKULSKIEJ ODPOWIADA JEJ BRATU. PRZECZYTAJ OŚWIADCZENIE! PÓŁMETEK CASTINGÓW DO "BITWY NA GŁOSY"

Na charytatywnej, aukcji, którą można znaleźć w internecie na: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23894655, już dziś można kupić stroje, w których Natalia zagrzewała swój zespół do walki.

Są to niepowtarzalne kreacje Violi Śpiechowicz i Kuby Boneckiego:

  • Kamizelka- projektu Kuby Boneckiego , Natalia wystąpiła w niej w II Odcinku Bitwy Na Głosy, Inspiracją do zaprojektowania tej etnicznej kamizelki były motywy afrykanskie w piosence Michaela Jacksona Wanna Be Starting Somenthing. Żywe kolory, geometryczne wzory i orginalne gadżety sprawiły, że kamizelka nabrała charakteru i oryginalnego wymiaru, a przy okazji znakomicie wpisała się w najnowsze tendencje. Połączenie tych elementow z jeansem sprawiło, że kamizelka jest też trochę rockowa, a przez to bardzo "jackson'owa".

  • Suknia projektu VIOLI ŚPIECHOWICZ. Natalia wystąpiła w niej w III odcinku Bitwy Na Głosy, wykonując utwór Rihanny "Only Girl (In The World) ". Sukienka jest udrapowana z jedwabnej organdyny w kolorach szarozielonym i ecru. Dzięki technice nakładania kolejnych warstw tkaniny i nacinania, została uzyskana pierzasta struktura i lekkość. Sukienka jest niezwykle urokliwa i dziewczęca.

  • Garnitur projektu Kuby Boneckiego - zaprojektowany na IV Odcinek Bitwy Na Głosy do piosenki Beyonce "Love On Top". Awangardowy garnitur opierajacy sie na klasycznej formie został przelamany nowatorskimi ramionami. Jedwabny ryps z połyskiem wraz ze skórzanymi wykończeniami w postaci klap oraz rękawów nabrał całkiem innego charakteru. Szeroki krój spodni i wytaliowana marynarka podkreślają walory sylwetki. Efekt stroju jest bardzo Glamour.

  • Finałową kreację Natalii Kukulskiej w Bitwie Na Głosy poznamy dopiero 5 maja w programie Pytanie Na Śniadanie, gdzie Natalia będzie gościem. Wraz z projektantką stroju Violą Śpiechowicz odkryją część stylizacji przygotowanej do piosenki Justina Timberlake'a " Cry Me a River "na finałowy wieczór.

CZYTAJ TAKŻE: WOJNA MIĘDZY KUKULSKIMI KUKULSKA O SABLEWSKIEJ I ROMANSIE ANNY JANTAR

Wszystkich, którym, tak jak Natalii, leży na sercu los potrzebujących dzieci zapraszamy do licytacji. Dzięki pozyskanym funduszom będzie można pokryć koszty utrzymania, edukacji i leczenia podopiecznych Stowarzyszenia.

Osobom, które wylicytują najwyższą kwotę za kreacje , Natalia osobiście przekaże stroje podczas uroczystej Gali Stowarzyszenia, która odbędzie się 23 maja w Hotelu Mariott w Warszawie. Artystka przygotowała dla wygranych jeszcze jeden wyjątkowy prezent- niespodziankę- własnego projektu.

"Jestem przekonana, że nowi właściciele kreacji poczują się w nich wyjątkowo, nie tylko ze względu na kunszt projektantów, nie tylko z powodu najwyższej klasy materiałów, ale przede wszystkim dlatego, że w ten sposób pomagają innym"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×