Natalia Kukulska przez koronawirusa odwołała mszę świętą za Annę Jantar. Nabożeństwo zostanie przełożone?

Natalia Kukulska ze względu na rozszerzającą się epidemię koronawirusa zdecydowała się odwołać mszę świętą za mamę, Annę Jantar. Nabożeństwo, które miało zostać odprawione w 40 rocznicę tragicznej śmierci wokalistki, zostanie najpewniej przełożone.

Multimedia

14 marca minie 40 lat od tragicznej śmierci Anny Jantar. W rocznicę katastrofy w jednym z warszawskich kościołów miała odbyć się msza święta w intencji wokalistki. Jej córka, Natalia Kukulska poinformowała jednak, że ze względu na zagrożenie związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, nabożeństwo zostało odwołane.

14 marca miała odbyć się Msza św. w parafii św. Marii Magdaleny na warszawskim Wawrzyszewie, którą miał poprowadzić ksiądz profesor Andrzej Witko a koncelebrować mieli zaprzyjaźnieni księża a zarazem wielbiciele mamy. Dziś chciałam to ogłosić oficjalnie, bo choć uroczystości mają charakter prywatny, pomyślałam, że fani mojej mamy chętnie oddadzą wspólny hołd Annie Jantar. Ze względu na bezpieczeństwo, kierując się zdrowym rozsądkiem, Msza jest odwołana. Postaram się cały pomysł przenieść na czerwiec, w którym będziemy świętować 70 rocznicę urodzin mojej mamy. - napisała na Instagramie Natalia Kukulska

W czerwcu br. Kukulska będzie świętować 70. rocznicę urodzin swojej mamy. Być może własnie wtedy zostanie odprawiona msza w jej intencji. Przypominamy, że Anna Jantar była jedną z największych gwiazd polskiej estrady lat 70. Wokalistka zginęła w katastrofie lotniczej 14 marca 1980 roku.

Zobacz galerię

Źródło: PrzeAmbitni/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×