Natalia Kukulska w wyjątkowy sposób uczciła 70. urodziny Anny Jantar. Pokazała niezwykły prezent

Natalia Kukulska świętuje 70. rocznicę urodzin swojej mamy. Wokalistka opublikowała w sieci wzruszający post. Pochwaliła się też wyjątkowym prezentem.

Multimedia

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej 14 marca 1980 roku. Jedna z największych gwiazd polskiej estrady 10 czerwca obchodziłaby 70. urodziny. Jej córka, Natalia Kukulska w wyjątkowy sposób uczciła ten dzień. W rocznicę urodzin mamy, Kukulska opublikowała taki post na Instagramie:

>Dziś moja mama świętowałaby 70. urodziny. Wyobrażacie sobie ją w tym wieku? Ja nie umiem... bo na zdjęciach zawsze młoda i piękna. Z okazji tych urodzin dostałam niezwykły prezent, którym dzielę się z Wami - zdjęcie, które zdobyli niedawno jej wierni fani z E-muzeum Anny Jantar autorstwa pana Macieja Bronarskiego. Bardzo dziękuję za tę niespodziankę i za pamięć, nie tylko wiernych fanów. Jej śpiew, do którego cały czas wracamy, te uchwycone drgania fal to namacalne wręcz odczucie, że ciągle żyje i ma się wspaniale. Mamo, wiedz, że dziś świętujemy Twoje urodziny, ciesząc się, że byłaś i dziękując, że rozsiałaś tyyyyle słońca! 🌺🌞🌻❤️🙌☁️ - napisała Natalia Kukulska na Instagramie.

Natalia Kukulska przez koronawirusa odwołała mszę świętą za mamę. Nabożeństwo zostanie przełożone?Zobacz więcej

Niezwykła fotografia Anny Jantar zachwyciła internautów.

Cudowna, piękna kobieta ❤️

Dziś też byłaby piękna!

Zobacz galerię

Źródło: PrzeAmbitni/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×