natalia kukulska

MTV Unplugged. Natalia Kukulska ze specjalnym koncertem na antenie CANAL+! Kiedy emisja?

Niezwykły koncert to zabawa kolorem, kształtem i światłem. Kombinacja barw, wzorów i iluminacji stanowi prawdziwą ucztę dla oczu, ale jednocześnie jest jedynie oprawą dla wspaniałej muzyki w wykonaniu wybitnych artystów. Natalia Kukulska to kolejna polska artystka, która miała okazję zagrać koncert z cyklu MTV Unplugged. Rejestracja koncertu zostanie pokazana w CANAL+!

12.03.2022MTV Unplugged

"Wielkie kolędowanie z Polsatem". Natalia Kukulska, Alicja Majewska i Viki Gabor zaśpiewają kolędy w TV! Kto jeszcze wystąpi?

Tradycyjnie, 24 grudnia, w Wigilię Bożego Narodzenia zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania z Polsatem i wyjątkowymi artystami. W tym roku najpiękniejsze kolędy w wykonaniu m.in. Natalii Kukulskiej, Igora Herbuta, Alicji Majewskiej, Haliny Mlynkovej, Viki Gabor, Ani Rusowicz, Dawida Kwiatkowskiego, Krzysztofa Cugowskiego zabrzmią w murach neogotyckiego Kościoła Mariackiego w Katowicach.

20.12.2021Wielkie kolędowanie z Polsatem

"Bo we mnie jest seks". Maria Dębska błyszczała na premierze filmu o Kalinie Jędrusik. Kto jeszcze się pojawił? Grażyna Torbicka, Natalia Kukulska, Karolina Pajączkowska i inni

W Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „Bo we mnie jest seks” z udziałem gwiazd. Prezentujemy zdjęcia z wydarzenia. Do regularnej dystrybucji film trafi 19 listopada, ale na pokazach przedpremierowych w całej Polsce będzie można go obejrzeć już tydzień wcześniej.

05.11.2021Bo we mnie jest seks

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×