Natalia Lesz nie odchudza się, ma dobre geny

Po co się odchudzać, to kompletna głupota!

Multimedia

Po co się odchudzać, to kompletna głupota!

Takiego właśnie zdania jest Natalia Lesz, wokalistka i aktorka znana z serialu Tancerze. W rozmowie z tygodnikiem Rewia gwiazda wyznała, jak dba o swoją figurę:

 • Nie mam specjalnej diety i nikomu jej nie polecam. Kiedyś próbowałam się odchudzić i uważam, że jest to kompletna głupota. Nie ma to sensu, bo w którymś momencie i tak trzeba coś zjeść, żeby zapełnić żołądek. I wtedy pojawia się efekt jo-jo, bo jak sobie czegoś odmawiamy przez dłuższy czas, to potem sobie folgujemy.

Wiele w tych kilku zdaniach jest sprzeczności.

Po co tak szczuplutka osoba próbowała się odchudzać? I ta “dieta"… Przecież utrzymanie diety i walka z nadwagą to nie głodzenie się, a dobór takich komponentów żywieniowych, które pozwalają cieszyć się szczupłą talią, dostarczają organizmowi odpowiedniej ilości składników odżywczych. Dieta to nie głodówka…

I ta głupota… Tu chyba Lesz trochę przesadziła. Ona nie musi martwić się o tusze, bo jak mówi “ma dobre geny", a osoby z nadwagą i bagażaem wynikających z tego chorób? W tym przypadku odchudzanie to głupota?

Czytaj także: Lesz chciałaby się rozebrać! Natalia Lesz odnosi coraz większe sukcesy! Natalia Lesz zakochała się w młodym Żuławskim!?

Komentarze

Skomentuj
 • mirka (gość)

  powiedziała co wiedziała chuda baba co korzysta z diety głodowej lub hirurga plastycznego

  12.09.2010 22:57
 • karolka (gość)

  No,mówi co jej ślina na język przyniesie.Komentarz do tej paplaniny jest ok. :)

  12.09.2010 08:19
 • ja (gość)

  chudzielec!

  11.09.2010 19:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×