Natalia Lesz zakochała się w młodym Żuławskim!?

Xawery Żuławski jest żonatym mężczyzną i ojcem. I…?

Multimedia

Choć trudno w to uwierzyć prasa kolorowa powołując się na anonimowe źródła donosi, że Natalia Lesz podkochuje się w nowym reżyserze serialu Tancerze, w którym gra, Xawerym Żuławskim.

Cóż, nietrudno dostrzec, że najzwyczajniej w świecie zadurzyła się w Żuławskim i zastawia na niego sidła. On jednak zachowuje się tak, jakby tego nie zauważał, a nawet stara się unikać sytuacji, w których mogliby być tylko we dwoje - mówi anonimowy informator tygodnika Rewia.

Podobno przez te skoki emocjonalne Lesz ma kłopoty z wagą.

Nic nie wprawia ją w taką euforię, jak pochwała reżysera, miłe słowo od niego, choćby kilka krótkich zdań zamienionych sam na sam. Kiedy reżyser się oddala, nie reagując na wysyłane przez nią sygnały, piosenkarka smutnieje. A ponieważ jej wdzięki najwyraźniej nie robią na Xawerym wrażenia, Natalia jest smutna coraz bardziej. I coraz szczuplejsza…

Ile w tych informacjach jest prawdy? Naprawdę trudno powiedzieć. A znane są już przypadki, że czasem najbardziej nieprawdopodobne historie okazywały się jednak prawdą. Czas pokaże, jak będzie w przypadku domniemywanej platonicznej miłości Natalii Lesz do Xawerego Żuławskiego.

Czytaj także: Natalia Lesz bez makijażu! Lesz nie jest zazdrosna o byłego chłopaka! Darek Krupa i Natalia Lesz razem!?

Komentarze

Skomentuj
  • żaba (gość)

    Jeśli wiadomości nie są prawdziwe,to informator powinien być zakuty w dyby i wtedy nie byłoby tych bzdetów.

    22.04.2010 17:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×