Natalia Podwin na scenie "The Voice of Poland"! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Przesłuchania w ciemno" do piątej edycji programu "The Voice of Poland" pozwoliły odkryć nowe talenty na scenie muzycznej. W najbliższą sobotę, 20 września, zaprezentują się wokaliści z Dolnego Śląska oraz Lubelszczyzny. Wśród nich znalazła się 27-letnia Natalia Podwin.

Multimedia

"Przesłuchania w ciemno" do piątej edycji programu "The Voice of Poland" pozwoliły wyłonić wiele talentów wokalnych. Wyboru dokonywali odwróceni do uczestników plecami Trenerzy - Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Marek Piekarczyk, a także Tomson i Baron, którzy oceniają uczestników ze specjalnego, podwójnego fotela trenerskiego. Mogli oni zobaczyć wokalistów dopiero w momencie, w którym zdecydowali się poprowadzić jego trening. Dzięki temu, decyzje podejmowane były wyłącznie na podstawie głosu wykonawcy. A przecież to właśnie głos w „The Voice of Poland” jest najważniejszy!

O wysokim poziomie tej edycji świadczyć może częstotliwość, z jaką Trenerzy odwracali swoje fotele. Jedną z uczestniczek, które przekonały ich do siebie jest mieszkająca we Wrocławiu Natalia Podwin. Pierwszy kontakt wokalistki z muzyką miał miejsce w dzieciństwie. W wieku 4 lat mama zapisała ją do Przedszkola Muzycznego, gdzie pobierała naukę gry na fortepianie. Jednak dopiero w liceum Natalia zaczęła udzielać się wokalnie. To właśnie wtedy dołączyła do zespołu Banderolla, z którym grała autorską muzykę.

Obecnie Natalia, wraz z Grzegorzem Olszamowskim, tworzy Duet „Cocons Club”. Oboje wywodzą się z wrocławskiego środowiska jazzowego, wielokrotnie mieli przyjemność grać na imprezach muzycznych na Dolnym Śląsku oraz na terenie całego kraju. W ich repertuarze można usłyszeć standardy jazzowe, a także klasykę muzyki pop w ciekawie brzmiących aranżacjach. Na szczególną uwagę zasługuje niepowtarzalna barwa głosu Natalii, która swoimi interpretacjami czaruje i zaskakuje.

CZYTAJ TAKŻE: ZOBACZ NOWY TELEDYSK DO "TYSIĄCE GŁOWÓW" JURORÓW 5. EDYCJI "THE VOICE OF POLAND" [WIDEO] JAK JURORZY "THE VOICE OF POLAND" WALCZĄ O UCZESTNIKÓW? [WIDEO]

Pod okiem którego z Trenerów Natalia będzie rozwijać swoje skrzydła? O tym widzowie Dwójki dowiedzą się w najbliższą sobotę!

Najnowsze odcinki programu w każdą sobotę na TVP2 o godzinie 20:05 i 21:05 (dwa odcinki).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×