Natalia Rybicka w "Na dobre i na złe". Kogo zagra? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Natalia Rybicka pojawi się w 616. odcinku "Na dobre i na złe". Zagra postać, która zamiesza w uczuciowym życiu jednego z kluczowych bohaterów serialu.

Multimedia

"NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 616. W ŚRODĘ, 2.12.2015 O GODZ. 20:40 W TVP2!

W "Na dobre i na złe" pojawi się nowa bohaterka, która prawdopodobnie skradnie serce Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). Natalia Rybicka wcieli się w Anetę Gniewosz - atrakcyjną przedstawicielkę firmy farmaceutycznej, którą chirurg z Leśnej Góry pozna na treningu MMA. Czy dzięki niej Adam zapomni o Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska)?

W 616. odcinku "Na dobre i na złe" od razu zaiskrzy między Adamem a nowo poznaną dziewczyną. Aneta nie będzie ukrywać, że jest zainteresowana bliższą znajomością z przystojnym lekarzem. Chce uwieść Krajewskiego, a okazja ku temu nadarza się szybciej niż się spodziewała. Podczas treningu Aneta i Adam bardzo zbliżają się do siebie. Niespodziewanie dochodzi do pocałunku...

- Nie musisz czuć się winny. Tak się często zdarza… - powie dziewczyna.
- Że całujesz faceta, który cię przydusza? - zapyta zdziwiony Adam.
- Nie. Z tobą to był pierwszy raz… Mam przepraszać?
- Niekoniecznie…

Pechowo, w trakcie walki dziewczyna nabawi się jednak kontuzji. Ale i to sprytnie wykorzysta - jako okazję do flirtu. Lekarz postanawia zabrać ją do szpitala w Leśnej Górze, a Szczepan (Kamil Kula), gdy zobaczy, jak dziewczyna zerka na jego kolegę - postanowi Adama "zareklamować". - Doświadczony lekarz, kariera, bezdzietny, samotny… Ale to pewnie krótkotrwały stan… Takie last minute - trzeba szybko się decydować! - żartuje.

W szpitalu w windzie zobaczy ich Wiktoria, która będzie wyraźnie zaskoczona widokiem Adama z nową dziewczyną. Adam szybko zacznie się tłumaczyć, a jego towarzyszka rzuci beztrosko: - Trochę za mocno się przytulaliśmy!. W tym momencie doktor Consalida zblednie. - Miała we wzroku mord, kiedy na mnie patrzyła… - skomentuje Aneta.

Czy nowa bohaterka usidli beznadziejnie zakochanego w Wiktorii Adama? - Aneta będzie usilnie pokazywać słabe strony swojej rywalki i spróbuje wyperswadować Adamowi to uczucie - powiedziała w jednym z wywiadów Natalia Rybicka. - Aneta i Wiktoria będą mijały się kilka razy na szpitalnym korytarzu, wymienią jednoznaczne spojrzenia. Jednak Wiktoria nie musi się obawiać. Aneta jest bardzo kulturalną osobą. Pięści używa tylko na sali treningowej - dodała aktorka.

Zobacz zapowiedź 616. odcinka serialu!

CZYTAJ TAKŻE:
MICHAŁ ŻEBROWSKI ODCHODZI Z "NA DOBRE I NA ZŁE"? CO BĘDZIE Z FALKOWICZEM?
"NA DOBRE I NA ZŁE". ADAM WYJEDZIE Z LEŚNEJ GÓRY?

Komentarze

Skomentuj
 • Wiktoria M. (gość)

  Barwna postać ;-) Póki co zapraszam fanów Falkowicza i Matyldy na opowiadanie www.historia-fady.blogspot.com

  03.02.2016 21:56
 • andziulka (gość)

  Fajnie że ta aneta będzie w serialu

  30.11.2015 16:21
 • andziulka (gość)

  No w końcu coś się dzieje

  30.11.2015 13:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×