Natalia Siwiec chce być aktorką, więc wyjedzie z Polski, by się uczyć?

Natalia Siwiec jest przekonana, że zostanie aktorką. Chce jednak podejść do tego bardzo poważnie i ukończyć odpowiednią szkołę.

Multimedia

Modelka nie widzi nie widzi jednak odpowiedniej oferty edukacyjnej w naszym kraju.

- Muszę wyjechać z Polski, by pójść do szkoły aktorskiej. Musiałabym na chwilę zawiesić karierę tutaj. Co najmniej na trzy miesiące, może pół roku. Ale zawsze przecież można wrócić i coś porobić. Aktorką będę na pewno. Na razie chcę zdobyć warsztat, a później zobaczymy. Chciałabym grać w Polsce, bo to mój kraj, ale pamiętajmy, że za granicą zupełnie inaczej to wygląda. Poza tym jeśli już mierzymy, to mierzmy wysoko - zapewniła Natalia Siwiec "Fakt". CZYTAJ TAKŻE: NATALIA SIWIEC BYŁA O KROK OD ROZSTANIA Z MĘŻEM! REALITY SHOW NATALII SIWIEC CZĘŚCIOWO OCENZUROWANE

Modelka nie chce też, by na ekranie wykorzystywano tylko jej urodę. Filmy, w których chciałaby wystąpić, powinny dotyczyć ważnych spraw.

- Chciałabym zagrać w jakimś filmie z przekazem. Nie chciałabym zagrać roli, która wykorzystywałaby wszystkie moje atuty, czyli seksownej i szalonej kobiety. Chciałabym zagrać rolę, do której musiałabym zamknąć się na pół roku w jakimś miejscu i przejąć od kogoś, kogo gram, zachowania, sposób mówienia - wyznała Siwiec gazetę.

CZYTAJ TAKŻE: NATALIA SIWIEC NARZEKA, ŻE MA DALEKO NA BANKIETY NATALIA SIWIEC W KALENDARZU CKM 2014! [ZDJĘCIA TYLKO DLA DOROSŁYCH]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×