Natalia Siwiec gościem finału "Hell's Kitchen"! [ZDJĘCIA]

Już we wtorek wielki finał pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". Dań finalistów będzie próbować między innymi Natalia Siwiec, której towarzyszyć będą mąż oraz przyjaciele.

Multimedia

Natalia Siwiec już raz wystąpiła gościnnie w programie. W drugim odcinku kulinarnego show drużyna Niebieskich wygrała wizytę na planie "Tańca z gwiazdami". Panowie byli pod tak ogromnym wrażeniem Siwiec, że prosili ją o autografy na koszulach, a Arkadiusz Klimkiewicz na... klacie. Panowie zrobili sobie z Natalią również "selfie".

CZYTAJ TAKŻE: UCZESTNICY "HELL'S KITCHEN" Z NATALIĄ SIWIEC! BĘDZIE DRUGA EDYCJA "HELL'S KITCHEN. PIEKIELNA KUCHNIA"

Z drużyny Niebieskich do finału dotarł Łukasz Kawaller. Czy to jemu będzie kibicowała Natalia Siwiec? A może bardziej smakowite okaże się dania Sylwii Biały i Katarzyny Rajkiewicz? Tego dowiemy się już w najbliższy wtorek 10 czerwca 2014 o godzinie 20.05 w Polsacie.

Przypomnijmy, że finalistami pierwszej edycji "Hell's Kitchen" są Sylwia Biały, Łukasz Kawaller i Katarzyna Rajkiewicz. Uczestnicy walczą o 100 tysięcy złotych oraz pracę w Atelier Amaro, należącą do szefa Wojciecha Modesta Amaro.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×