Natalia Siwiec i Monika Pietrasińska ideałami dla "pracowników fizycznych"

Natalia Siwiec i Monika Pietrasińska podobają się przede wszystkim "klasie pracowników fizycznych"?

Multimedia

Natalia Siwiec i Monika Pietrasińska, których znakami rozpoznawczymi są duże biusty, cieszą się dużą popularnością wśród przedstawicieli "klasy pracowników fizycznych". O fenomenie celebrytek napisał "Wprost".

CZYTAJ TAKŻE: NATALIA SIWIEC LANSUJE SIOSTRĘ! [ZDJĘCIA] PO KIM NATALIA SIWIEC ODZIEDZICZYŁA URODĘ?

"W klasie pracowników niewykwalifikowanych na przykład bardzo pożądane jest eksponowanie nóg czy biustu, farbowanie włosów. Z badań wynika, że kobiety w tej klasie podkreślają urodę w bardzo bezpośredni sposób, choć tylko do czasu znalezienia partnera. To taniec godowy, przyciąganie uwagi mężczyzn relatywnie niewielkimi nakładami. Jego odpowiednikiem wśród mężczyzn będzie manifestowanie siły fizycznej przez intensywne ćwiczenia na siłowni" - powiedział cytowany przez autora artykułu dr Maciej Gdula z Uniwersytetu Warszawskiego i dodał: "Fenomen Natalii Siwiec to przejaw tendencji przedstawicieli klasy pracującej, aby przekroczyć jej granice, to wyraz aspiracji do klasy średniej."

Autor artykułu - Grzegorz Lewicki - pisze wprost:

"Zabiegi kosmetyczne i operacje uwypukliły u Siwiec i Pietrasińskiej cechy, na które wrażliwa jest szczególnie klasa pracowników fizycznych."

CZYTAJ TAKŻE: MONIKA PIETRASIŃSKA: DUŻY BIUST CZY FAJNA PUPA POMAGAJĄ W KARIERZE MONIKA PIETRASIŃSKA BLONDYNKĄ! [ZDJĘCIA]

Z całego tekstu płynie następujący wniosek:

"Dla kobiet: jeśli podoba ci się Siwiec - być może pragniesz się przebić do klasy średniej. Jeśli ci się nie podoba - prawdopodobnie od dawna w niej jesteś i cenisz sobie bardziej subtelne piękno. Dla mężczyzn: jeśli podoba ci się Siwiec, to albo jesteś w klasie pracowników fizycznych, albo w klasach wyższych, ale tęsknisz za twardo eksponowanym erotyzmem. Jeśli ci się nie podoba, to albo cenisz naturalne piękno, albo postrzegasz piękno jako ideał dotyczący nie samego wyglądu, ale całej osobowości."

CZYTAJ TAKŻE: MONIKA PIETRASIŃSKA W CKM! [ZDJĘCIA I WIDEO TYLKO DLA DOROSŁYCH] NATALIA SIWIEC W KALENDARZU CKM 2014! [ZDJĘCIA TYLKO DLA DOROSŁYCH]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×