Natalia Siwiec i Monika Pietrasińska: Nie jesteśmy do siebie podobne!

Natalia Siwiec i Monika Pietrasińska często są mylone przez osoby na ulicy.

Multimedia

Natalia Siwiec i Monika Pietrasińska przyznają, że ludzie często je mylą, choć one same nie widzą podobieństwa. Celebrytki się znają i lubią, więc do takich sytuacji podchodzą z uśmiechem.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: NATALIA SIWIEC W KALENDARZU CKM 2014! [ZDJĘCIA + WIDEO] NATALIA SIWIEC OPOWIADA O SESJI DO KALENDARZA CKM 2014[/sc] - Uważam, że nie jesteśmy do siebie podobne. Nie uważam, że jesteśmy do siebie tak podobne, żeby nas mylić na ulicy, ale że tak jest wcale mi to nie przeszkadza, bo Monika jest piękną kobietą, nie mam z tym żadnego problemu - powiedziała Natalia Siwiec Pudelek.tv.

Również Monika Pietrasińka nie uważa porównań do Natalii Siwiec za obraźliwe, a wręcz bardzo ją one cieszą.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: MONIKA PIETRASIŃSKA W ODWAŻNEJ KREACJI NA PREMIERZE "MIŁOŚCI NA BOGATO" ODWAŻNA SUKIENKA MONIKI PIETRASIŃSKIEJ WZOROWANA NA KREACJI KELLY ROWLAND![/sc]

- Jest to dla mnie komplement - powiedziała Pietrasińska. Tym bardziej, że Natalia Siwiec jest tak ciepła, tak przeurocza i wszystko ma "naj", więc ja się cieszę. Nieraz o tym rozmawiałyśmy, ale tak naprawdę żadna z nas nie widzi tego podobieństwa - wyjaśniła gwiazda "Miłości na bogato".

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×