Natalia Siwiec krytykuje Dominikę Kluczyk i Lewandowskich? Chodzi o miliony, które przekazali na walkę z koronawirusem!

Natalia Siwiec przebywa obecnie w Meksyku. Modelka zabrała jednak głos w sprawie osób, które przekazały w ostatnim czasie ogromne kwoty na walkę z koronawirusem. Czy jej krytyczna wypowiedź była skierowana w stronę Dominiki Kluczyk oraz Roberta i Anny Lewandowskich?

Multimedia

Jakub Błaszczykowski, Dominika Kulczyk czy Robert i Anna Lewandowscy to gwiazdy, które przekazały ogromne pieniądze na walkę z epidemią koronawirusa. Już wiadomo, że 4 mln złotych od Lewandowskich trafią do wszystkich szpitali zakaźnych w Polsce, zajmujących się wyłącznie zwalczaniem epidemii. Pieniądze zostaną przekazane szpitalom w równych wysokościach. Trwa przygotowywanie dokumentów, umożliwiających przekazanie placówkom wszystkich środków. Dominika Kulczyk poinformowała, że przekazała 20 milionów złotych na fundację Lekarze Lekarzom. Pieniądze mają zostać przeznaczone na zakup diagnostycznego i ochronnego sprzętu medycznego.

Basia Kurdej-Szatan śpiewa i czyta bajki, a Qczaj pokazuje, jak ćwiczyć! Gwiazdy organizują czas sobie i innym w domuZobacz więcej

Jakub Błaszczykowski to z kolei jeden z pierwszych znanych Polaków, który zaangażował się w walkę z koronawirusem. Piłkarz i Fundacja Ludzki Gest przekazali kwotę w wysokości 400 tys. złotych. Znanych osób, które pośpieszyły z pomocą w tym trudnym dla wszystkich czasie, jest jednak więcej.

Natalia Siwiec skrytykowała Dominikę Kluczyk i Lewandowskich?

Ostatnio głośno zrobiło się o krytycznej wypowiedzi Natalii Siwiec, która epidemię koronawirusa spędza z najbliższymi w Meksyku. Jedna z internautek zarzuciła modelce ignorancję w kwestii groźnego wirusa.

Może ty wesprzesz szpitale i ludzi w Polsce walczących z koronawirusem, a nie leżysz i reklamujesz sukienki, a ludzie w Polsce i lekarze przeżywają dramat. Wstyd — napisała jedna z internautek.

Dominika Kulczyk i Lewandowscy przekazują miliony, a Ewa Minge szyje maseczki. Kto jeszcze walczy z koronawirusem?Zobacz więcej

Na odpowiedź modelki nie trzeba było długo czekać. Dobór słów może jednak zaskakiwać. Czyżby Natalia Siwiec w komentarzu na swoim Instagramie skrytykowała Dominikę Kluczyk oraz Roberta i Annę Lewandowskich, którzy poinformowali media o przekazaniu ogromnych kwot na walkę z koronawirusem? Oceńcie sami!

A skąd wiesz, że nie wsparłam. A, bo nie pochwaliłam się, jaka jestem za*ebista, by wszystkim się przypodobać — odpisała internautce Natalia Siwiec.

Co sądzisz o wypowiedzi modelki?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Luci (gość)

  Brawo! Dominika jest dobrym przykładem dla innych!

  26.03.2020 17:23
 • Bena (gość)

  Brawa szacun dla P.Błaszczykowskiego P.Kulczyk i P.Lewandowskich i dla wszystkich ludzi dobrej woli:)

  26.03.2020 17:12
 • Lotos (gość)

  Brawo darczyńcy. Aty Natalia cicho siedź. Lł

  26.03.2020 17:00
 • Leon (gość)

  Natalka krytykować to bardzo prosto. A Ty co dałaś? Z tego co wiem to nic nawet 1 grosza. Lewy i Ania szacun dla Was mało kogo stać na taki gest.

  26.03.2020 15:16
 • Maria (gość)

  Oni też się nie chwalili, po prostu nie mogło się odbyć bez echa. Brawa dla pani Dominiki Kulczyk i Państwa Lewandowskich. Wspaniali ludzie, szczególnie Dominika, która co chwilę wspiera różne akcje. :)

  25.03.2020 12:26
 • Taki ja (gość)

  Niech ta Siwiec w lustro spojrzy..całe życie na wakacjach i interesuje się innymi zza światów.nie powinni wpuścić jej do kraju.Dla niej wyjątkową kwarantanna.Zrobila się na karpia i truje życie innym osobom którzy potrafią pomóc A nie krytykować.Ta pani niech zajmie się rodzinka i myśli o kolejnych wakacjach.pozdro

  25.03.2020 11:12
 • Kobuz (gość)

  Ja nie wiem ludzi ogarnął jakiś jad i ciągle sączą, reklamowanie sukienek jest teraz nie na miejscu,ale hejtowanie tym bardziej. Skupmy się na dobru które powinniśmy przekazać bliźniemu,módlmy do Boga i pomagajmy innym w tym ciężkim czasie.

  25.03.2020 10:19
 • Xxx (gość)

  Brak słów jeżeli chcą wesprzeć swoimi darowiznami to czemu mamy wszystkich krytykować ,zamiast się cieszyć to ciagle komentujemy i szkalujemy .Pani Siwiec zna swój budżet na pewno jest skromniejszy od osób które mogły go uszczuplić wiec po co te docinki ,skupcie się na tym co jest teraz ważne a nie na pierdołach

  25.03.2020 06:57
 • Gość (gość)

  W sumie to Natalia na rację

  24.03.2020 15:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×