Natalia Siwiec: Medycynie estetycznej mówię NIE!

Natalia Siwiec, której wygląd przez lata ulegał wielu przemianom, zapewnia, że nie korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Multimedia

Natalia Siwiec, której wygląd radykalnie się zmienił na przestrzeni lat, wielokrotnie była posądzana o korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej, a tym chirurgii plastycznej. Sama zainteresowana stanowczo zaprzecza, że poddawała się poważnym zabiegom i zapewniła, że na zmianę jej wyglądu wpłynęły inne czynniki.

CZYTAJ TAKŻE: KSIĄDZ ZNALAZŁ NAGIE ZDJĘCIA 13-LETNIEJ NATALII SIWIEC NATALIA SIWIEC BYŁA O KROK OD ROZSTANIE Z MĘŻEM

- Medycyna estetyczna - mówię: nie! Istnieje cienka granica, której nie można przekroczyć. Znam umiar i nie chcę wyglądać jak ufoludek. Wolę zadbać o siebie racjonalnie. Jem mało i zdrowo. W moim domu nie znajdziesz chipsów, gazowanych napojów czy białego pieczywa - zapewniła celebrytka w rozmowie z "Poradnikiem Domowym".

Komentarze

Skomentuj
  • natroche@...

    Sama w którymś starym wywiadzie mówiła, że ma przerobione cycki, usta i pośladki. Błagam, niech sobie daruje takie teksty.

    08.03.2014 10:45
  • draka (gość)

    Następna, której Radzio Majdan wymasował cycki, aż jej urosły i wyglądają jak wszczepione piłki. O reszcie nie wspomnę. Wszystko to od kremu nivea.

    07.03.2014 19:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×