Natalia Siwiec miała kandydować do europarlamentu

Natalia Siwiec była o krok od rozpoczęcia kariery politycznej.

Multimedia

Natalia Siwiec ujawniła, że otrzymała propozycję ubiegania się o mandat w Parlamencie Europejskim. Nie zdecydowała się na to, ponieważ kolidowałoby to z innym projektami, w które jest zaangażowana.

CZYTAJ TAKŻE: "ENJOY THE VIIEW <3 NATALIA". PREMIERA 9 LUTEGO NA VIVIE! REALITY SHOW NATALII SIWIEC CZĘŚCIOWO OCENZUROWANE

- Chciałam startować do europarlamentu, ale plan został zaburzony przez moje projekty. Z drugiej strony chęci było bardzo dużo, ale niestety musiałam odmówić. http://s.telemagazyn.pl/g/panel/edytor/link.gifMówimy tutaj oczywiście o listach lewicy. Na razie muszę sobie jednak odpuścić, ale powiem szczerze, że chciałabym w przyszłości coś takiego przeżyć. Polski Sejm mnie nie interesuje, tutaj jest mało ciekawych rzeczy. W Brukseli dzieją się jednak fajniejsze rzeczy, można zdobyć o wiele więcej doświadczenia, poznać fajniejszych ludzi - zapewniła Siwiec "Fakt".

Widzicie Natalię Siwiec w roli polityka?

CZYTAJ TAKŻE: MAMY ZDJĘCIA Z PLANU REALITY SHOW NATALII SIWIEC [GALERIA] WERONIKA MARCZUK O SWOIM STARCIE W WYBORACH DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
 • zdumina (gość)

  Jakie to budujące, że nasza "wybitna rodaczka" wie jaka jest rola parlamentarzysty i co istotniejsze, że przede wszystkim pilnuje jakie korzyści jej to przyniesie, bo jak nie przyniesie, to nie jest zainteresowana. I całe szczęście, że chwilowo niema czasu... Ta cała historia to jakiś szczyt absurdu!

  02.02.2014 13:30
 • abc (gość)

  Myszka Miki byłaby lepszą kandydatką.

  02.02.2014 11:09
 • nieeee (gość)

  Dupy zostają politykami, politycy są do dupy... I don't want to live on this world anymore. Dokąd to zmierza - do władzy dochodzą piłkarze i blondynki, agenci, aktorzy i Miller. Czy ktoś się zastanowił, czy to zapewni jakiś rozwój? Czy chodzi tylko o oglądalność.

  01.02.2014 16:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×