Natalia Siwiec o konflikcie z Patrycją Mikułą: Dopadnie ją karma [WIDEO]

Zakończył się pierwszy sezon reality show "Enjoy the View: <3 Natalia". Nie wiadomo jeszcze, czy będzie ciąg dalszy programu o życiu modelki, jednak pewne jest, że u boku Natalii Siwiec nie pojawi się już więcej jej była telewizyjna przyjaciółka Patrycja Mikuła. Panie pokłóciły się. Siwiec jest oburzona krytyką ze strony Mikuły.

Chociaż, jak mówi sama gwiazda, program przyniósł widzom wiele humoru i dobrej energii, to jednak dla samych uczestników show stało się powodem do konfliktu. Patrycja Mikuła, modelka, która w reality-show została przedstawiona jako przyjaciółka Siwiec, stwierdziła publicznie, że została wykorzystana przez Natalię, a udział w programie popsuł jej reputację. Panie zerwały kontakt. Gwiazda programu stara się nie komentować całej sytuacji, jednak jest pewna, że zarzuty, jakie wysuwa Mikuła, obrócą się przeciwko niej.

CZYTAJ TAKŻE: PATRYCJA MIKUŁA: REALITY SHOW NATALII SIWIEC ZEPSUŁO MÓJ IMAGE [WIDEO] PATRYCJA MIKUŁA CZYLI PATTI Z "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" O SIWIEC I JEJ REALITY SHOW - *To jest jedna wielka masakra**. W życiu pewnych jest kilka rzeczy, na przykład podatki i śmierć. Jest jeszcze karma i ona na pewno dopadnie każdego *- w ten sposób Natalia Siwiec** skomentowała konflikt w wywiadzie dla agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka dodała, że konflikt pomiędzy nią a jej byłą już przyjaciółką rozpoczął się już po zakończeniu programu.

Natalia Siwiec swoje reality-show ocenia bardzo pozytywnie. Chciała, aby jej serial dał widzom dużo dobrej energii i był zabawny.

  • Bardzo się cieszę, że poprawia to wielu ludziom humor i że show zmieniło postrzeganie świata - stwierdza modelka.

Sceny z domu Natalii Siwiec nieraz budziły kontrowersje, a samej gwieździe zarzucano, że program jest reżyserowany. Modelka zaprzecza tym doniesieniom i uważa, że media wyolbrzymiły wiele sytuacji, które miały miejsce podczas show.

  • Taki jest show-biznes. Trzeba coś robić, żeby ludzie czytali artykuły - puentuje Siwiec.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×