Natalia Siwiec o swoim reality show: Będzie trochę pikantnych sytuacji [WIDEO]

Reality show Natalia Siwiec niebawem będzie emitowany na antenie VIVA Polska. Celebrytka zdradziła, czego widzowie mogą się spodziewać.

Multimedia

- W programie będzie pokazane moje życie, ale niekoniecznie tylko imprezy - powiedziała niedawno Natalia Siwiec w wywiadzie dla TVN.

CZYTAJ TAKŻE: PROGRAM NATALII SIWIEC W VIVA POLSKA! NATALIA SIWIEC DOSTAŁA PROGRAM W TELEWIZJI!

Tym razem celebrytka podzieliła się z agencją Newseria Lifestyle wrażeniami na temat konieczności życia pod okiem kamer przez 24 godziny na dobę. Wspomniała także, czy zamierza zakończyć filmowanie swojego życia po jednym sezonie show.

CZYTAJ TAKŻE: NATALIA SIWIEC: RUSZYŁY ZDJĘCIA DO MOJEGO REALITY SHOW [WIDEO] NATALIA SIWIEC ŚPIEWA WŁASNĄ WERSJĘ PIOSENKI LADY PANK [WIDEO]

    • Ludzie znają prawdziwą Natalię Siwiec. Natomiast nie znają na pewno wielu rzeczy, nie spodziewają się po mnie wielu rzeczy, co na pewno będzie można zobaczyć w tym programie. Oczywiście zostawiam sobie jakieś tam smaczki. Na przykład na drugi sezon. Robimy wszystko, żeby było ciekawie, wesoło i tak naprawdę nie spodziewałam się tego, że będzie tak ciężko żyć z kamerami praktycznie cały czas. Na pewno będzie można zobaczyć nas też w takich trochę pikantnych sytuacjach* - wyjaśniła Natalia Siwiec.

FILM https//youtu.be/BrLPS00qTaM

Komentarze

Skomentuj
  • gaa

    Lekarz od głowy dla niej i dla tych co to będą oglądać,

    30.11.2013 12:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×