Natalia Siwiec odpadła z "Dancing with the stars": Nie jest mi smutno z tego powodu

Natalia Siwiec i Jan Kliment odpadli w odc. 5 "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Modelka jednak nie rozpacza z tego powodu.

Multimedia

Natalii Siwiec od początku programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" taniec nie wychodził najlepiej. Kilkakrotnie jury podkreślało, że modelce brakuje nieco talentu i nawet wysiłki Jana Klimenta na niewiele się zdały. W efekcie para pożegnała się z show w 5. odcinku. Jak podchodzi do tego Natalia Siwiec i jakie ma plany na przyszłość? CZYTAJ TAKŻE: NATALIA SIWIEC I JAN KLIMENT ODPADLI W ODC. 5 "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"! [ZDJĘCIA] "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" - ZOBACZ ZDJĘCIA Z 5. ODCINKA SHOW! [GALERIA]

- Przyjęłam to na klatę - zapewniła w rozmowie z Super Expressem. *- Nie jest mi smutno z tego powodu. Ale jest mi dziwnie. Na razie muszę się otrząsnąć i wrócić do rzeczywistości. Mam wiele planów i zajęć, ale teraz chcę się skupić głównie na działaniach w kierunku aktorstwa - czyli zacząć spełniać swoje kolejne marzenia. Chcę iść do szkoły i robić wszystko, by grać! *- zapowiedziała modelka.

CZYTAJ TAKŻE: CO MĄŻ NATALII SIWIEC SĄDZI O JANIE KLIMENCIE? SEKSOWNA SESJA NATALII SIWIEC I JANA KLIMENTA! [GALERIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×