Natalia Siwiec w zakładzie pogrzebowym [ZDJĘCIA]

Natalia Siwiec, celebrytka, którą Polska poznała podczas Mistrzostw Euro, odwiedziła dzisiaj zakład pogrzebowy. Ma to związek z tajemniczym projektem, w którym bierze udział.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: SIWIEC POPRAWIŁA PIERSI, BO TEGO WYMAGAŁA PRACA SIWIEC ZAROBIŁA 500.000 ZŁOTYCH W TYDZIEŃ

Ubrana w czarne, obcisłe spodnie, czarną kurtkę, kapelusz i w ciemnych okularach - tak wyglądała wczoraj Natalia Siwiec. W towarzystwie partnera zeszła po schodach zakładu pogrzebowego i w milczeniu asystowała, kiedy wnoszono trumnę do karawanu. Brzmi nieco makabrycznie i sama Natalia przyznała, że projekt , w którym zdecydowała się wziąć udział, wymagał od niej pewnego przygotowania psychicznego.

  • Cały projekt, w którym biorę udział, dał mi dużo do myślenia. Ma na pewno głębsze przesłanie. Przy okazji kręcenia scen zwiedziłam zakład pogrzebowy i zobaczyłam pewne rzeczy od drugiej strony - mówi Natalia Siwiec.

Szczegółów nie chciała jednak zdradzać. Wiemy, że część projektu była realizowana we Francji, a kilka scen właśnie na Śląsku.

CZYTAJ TAKŻE: SIWIEC PODNIOSŁA PIERSI, ALE ICH NIE POWIĘKSZYŁA SIWIEC WZIĘŁA ŚLUB W LAS VEGAS

Finał zdjęciowy będzie można na pewno zobaczyć w internecie. Natalia obiecuje także, że w ciągu miesiąca więcej informacji na ten temat pojawi się na jej koncie portalu społecznościowego.

Zobacz całą galerię: dziennikzachodni.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×