Natalia Szroeder o współpracy z uczestnikami "Twoja twarz brzmi znajomo" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami finał "Twoja twarz brzmi znajomo". Co prawda Natalia Szroeder nie zawalczyła o główną wygraną, ale jej finałowy występ w duecie z Michałem Grobelnym powalił wszystkich na kolana. Co wokalistka mówi o współpracy z pozostałymi uczestnikami programu?

Multimedia

W finałowym odcinku czwartej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" o Złotą Twarz i 100 000 zł na cel charytatywny walczyli Bartek Kasprzykowski, Monika Dryl, Michał Kwiatkowski, Zosia Zborowska i Michał Kwiatkowski. Wielu twierdziło, że w finale powinni znaleźć się Natalia Szroeder i Michał Grobelny. Dziś już wiemy, że gdyby punktacja ułożyła się inaczej, nie usłyszelibyśmy wzruszającego wykonania "Dumki na dwa serca" w ich wykonaniu.

CZYTAJ TAKŻE:

"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". BARTEK KASPRZYKOWSKI ZWYCIĘZCĄ 4. EDYCJI! ZOBACZ WSZYSTKIE METAMORFOZY AKTORA! [WIDEO+ZDJĘCIA]
FINAŁ "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". NATALIA SZROEDER I MICHAŁ GROBELNY W "DUMCE NA DWA SERCA" [WIDEO]

"Czasem trzeba przegrać, żeby wygrać taki duet" - tak o występie Natalii i Michała powiedział DJ Adamus. W pełni się z tym zgadzamy! To było mistrzowskie wykonanie!

Natalia i Michał nie mają się czego wstydzić! Mamy dla Was zdjęcia z tego występu. Zobaczcie też co o współpracy z Michałem i samym programie powiedziała Natalia!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×