natalie portman

"Thor: Miłość i grom" [RECENZJA]. Przejmujący dramat czy angażująca komedia romantyczna? Taika Waititi pokazał, jak się robi kino! Najlepszy film Marvela od lat?

Marvel Cinematic Universe nie zwalnia tempa. Właściwie dopiero co oglądaliśmy w kinach film "Doktor Strange w multiwersum obłędu", na platformie Disney+ pojawiły się seriale "Moon Knight" oraz "Ms. Marvel", a tu już atakuje nas kolejna odsłona hitowej franczyzy, pod postacią filmu "Thor: Miłość i grom". Warto wybrać się do kina? Sprawdziliśmy!

05.07.2022Recenzja

"Opowieść o miłości i mroku". Natalie Portman nie wierzy w swój film i nie wierzy w widzów [RECENZJA]

Jednego Natalie Portman odmówić nie można – aktorka ma naprawdę ogromną ambicję. Hollywoodzka gwiazda postanowiła w swoim reżyserskim debiucie zmierzyć się z bestsellerową powieścią Amosa Oza, za pomocą której odkrywa własne korzenie, a przy okazji stara się przedstawić fragment historii Izraela. Szkoda tylko, że „Opowieść o miłości i mroku” trudno nazwać udanym przedsięwzięciem. Nawet Sławomir Idziak nie uratował projektu.

05.07.2017Recenzje

"Jackie". Krew na policzku Pierwszej Damy [RECENZJA]

„Jackie” Kennedy ma twarz Natalie Portman. W jednej z najmocniejszych scen filmu Pierwsza Dama ściera z policzka krew swojego męża. W lustrze odbija się jej spojrzenie, które zdaje się zadawać pytania: Co się stało? Dlaczego? Co teraz? Gdy Jackie wyjdzie z samolotowej łazienki, wciąż cała we krwi, będzie świadkiem, jak naprędce na Prezydenta zostanie zaprzysiężony Lyndon B. Johnson (John Carroll Lynch), chociaż ciało jej męża jeszcze nawet nie ostygło. Dla kobiety już nic nigdy nie będzie takie samo jak dawniej.

02.02.2017Recenzje

"Jackie". Ubierała się u Chanel, Diora i Givenchy, a Amerykanki były w niej zakochane, czyli lekcja stylu "Jackie" Kennedy [WIDEO+ZDJĘCIA]

Była żywą ikoną mody, uosobieniem stylu i szyku. Pierwszą Damą, której udało się uchwycić ducha czasu i jednocześnie stać się jego symbolem. Jackie Kennedy, bo o niej mowa, od dekad utrzymuje się na liście Najbardziej Podziwianych Amerykańskich Kobiet Wszech Czasów. 3 lutego do kin trafi poświęcony jej pamięci film „Jackie” z wybitną, nominowaną do Oscara rolą Natalie Portman.

01.02.2017Jackie

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×