Natasza Urbańska: Kiedy w Polsce wieszają na mnie psy, to za granicą jestem chwalona

Natasza Urbańska jest zaskoczona falą niechęci, z którą się styka. "Skąd w ludziach tyle jadu?"

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: NATASZA URBAŃSKA ZROBI KARIERĘ ZAGRANICĄ? DLACZEGO NATASZA URBAŃSKA CHCIAŁA UCIEC Z POLSKI?

Natasza Urbańska uważa, że negatywne opinie na temat jej dokonań są nieuzasadnione. Za granicą krytycy patrzą na to, co robi znacznie życzliwiej.

  • Skąd w ludziach tyle jadu? Skąd tyle emocji? Może jednak mamy za mało słońca? Albo jakieś kompleksy wobec Zachodu? Ciekawe, że kiedy w Polsce wieszają na mnie psy, to za granicą jestem chwalona, przez między innymi Philipa Bergsona, słynnego krytyka brytyjskiego - powiedziała Urbańska w rozmowie z "Vivą".

CZYTAJ TAKŻE: DLACZEGO NATASZA URBAŃSKA NIGDY NIE ZOSTANIE KRÓLOWĄ SHOW BIZNESU? NATASZA URBAŃSKA I JANUSZ JÓZEFOWICZ TŁUMACZĄ SIĘ Z "ROLOWANIA" [WIDEO]

Piosenkarka i aktorka przyznaje jednak, że poradzi sobie z krytycznymi opiniami.

  • Gdybyś dostała taką dawkę nienawiści, to zaręczam ci, że nie wyszłabyś z domu na ulicę. Jednak ja już tyle razy dostałam po głowie, że dziś mam skórę jak niedźwiedź. Choć zdarzają się momenty, że i mnie to wszystko przytłacza. Zadaję sobie pytanie: czy ci ludzie chcą, żebym wreszcie zeszła na zawał? Zniknęła z powierzchni ziemi? Dostaję niemal palpitacji serca, jak mam przeczytać kolejne komentarze ludzi, którzy mnie nie znają, a na bazie kreacji tworzą sobie wyobrażenie na mój temat. Takie czasy. Kim są ci ludzie, którzy nie ujawniają swojego nazwiska? - zastanawia się Natasza Urbańska.

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa (gość)

    Sądzę, że ludzie chcą, żeby Pani Urbańska zeszła na ziemię i spojrzała krytycznie na swoją twórczość, a nie zeszła na zawał. A za granica hitem są teksty w stylu "Shake your ass" - czy do takiego poziomu ta Pani dąży? Co na to Pan Józefowicz??

    30.01.2014 16:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×