Natasza Urbańska pojedzie na Eurowizję z "Rolowaniem"?! [WIDEO]

Do sieci trafił właśnie teledysk do piosenki "Rolowanie" Nataszy Urbańskiej. Użytkownikom serwisu YouTube utwór wyraźnie nie przypadł do gustu, ale TVP rozważa wysłanie jej na Eurowizję!

Multimedia

Od lat polskim wykonawcom nie udało się zaistnieć podczas Eurowizji. Wielokrotnie reprezentanci Polski nie dostawali się nawet do finału głównego konkursu, dlatego w tym roku postanowiono bardzo skrupulatnie wybrać osobę, która pojedzie do Kopenhagi. Przede wszystkim, reprezentant Polski na Eurowizję zostanie wybrany wewnętrznie w TVP przez profesjonalne jury, a nie w głosowaniu telewidzów. Pojawiły się informacje, że Telewizja Publiczna chciałaby wysłać na konkurs Edytą Górniak.

CZYTAJ TAKŻE: EDYTA GÓRNIAK POJEDZIE NA EUROWIZJĘ 2014?! TVP ZNÓW W KONKURSIE EUROWIZJI

Okazuje się, że jeśli piosenkarka nie zachce pojechać na Eurowizję, TVP może wystawić zamiast niej Nataszę Urbańską!

- Udział Edyty Górniak na 20-lecie Eurowizji byłby spełnieniem marzeń, ale TVP musi mieć też plan B. Pełną gotowość zgłosiła Natasza Urbańska i to ona jest najpoważniejszą kandydatką do wyjazdu do Danii, w razie gdyby rozmowy z Górniak zakończyły się niepowodzeniem. W dalszej kolejności brane są też pod uwagę Halina Mlynkova, Marika i finaliści "The Voice" - zdradziła w rozmowie z AfterParty.pl osoba z otoczenia TVP.

Myślicie, że "Rolowanie" spodobałoby się europejskim telewidzom?

CZYTAJ TAKŻE: DONATAN I CLEO NA EUROWIZJI 2014? DZIWNA PIOSENKA NATASZY URBAŃSKIEJ. W JAKIM JĘZYKU ŚPIEWA? [WIDEO]

FILM https//youtu.be/GXFKre2vaEE

Komentarze

Skomentuj
  • gaa

    Edyta Górniak zajęła drugie miejsce w czasach gdy punkty przyznawali jurorzy z poszczególnych państw, a nie publiczność. Wtedy też Polska występowała chyba po raz pierwszy co też nie było bez znaczenia. Ja na miejscu p. Górniak bym nie ryzykował, bo może się zdarzyć, że zajmie miejsce na szarym końcu.

    10.01.2014 00:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×