Natasza Urbańska zrobi karierę za granicą?

Natasza Urbańska, która występuje w spektaklu "Polita" w reżyserii Janusza Józefowicza, będzie miała szansę zaprezentować swoje umiejętności wokalne i taneczne poza granicami Polski.

Multimedia

Musical 3D "Polita", w którym Natasza Urbańska gra Polę Negri, już niedługo być może będą mogli oglądać widzowie w innych krajach. Spektakl w reżyserii Janusza Józefowicza prawdopodobnie odbędzie tournée po Niemczech, Austrii, Szwajcarii, a być może nawet po Stanach Zjednoczonych. O tych planach opowiedział w wywiadzie dla Newseria Lifestyle Józefowicz.

CZYTAJ TAKŻE: DLACZEGO NATASZA URBAŃSKA CHCIAŁA UCIEC Z POLSKI? JANUSZ JÓZEFOWICZ SZYKUJE KOLEJNY TELEDYSK NATASZY URBAŃSKIEJ

- Prowadzimy rozmowy już dosyć zaawansowane ze stroną niemiecką. Wszystko wskazuje na to, że jesienią odbędzie się tournée: Niemcy, Austria, Szwajcarią, czyli będziemy grali "Politę" po niemiecku. Natasza będzie grała po niemiecku, co jest mnie się wydaje na tyle interesujące, że Pola Negri zrobiła w Niemczech najwięcej filmów. Byłoby fantastycznie, gdyby po tych Niemczech udała się Ameryka, wtedy ta Pola Negri odbyłaby jeszcze raz taką podróż swojego życia, jaką odbyła prawie sto lat temu - zdradził reżyser, a prywatnie mąż Urbańskiej.

CZYTAJ TAKŻE: JANUSZ JÓZEFOWICZ BRONI "ROLOWANIA" NATASZY URBAŃSKIEJ: TO BYŁA PROWOKACJA! NATASZA URBAŃSKA WKROCZYŁA W ŻYCIA JANUSZA JÓZEFOWICZA JAKO TA TRZECIA [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×