natasza urbańska

Czarne sukienki z wycięciami. O kreacji Julii Wieniawy mówią wszyscy, ale aktorka nie była pierwsza! Marta Manowska, Natasza Urbańska, Anna Karwan też pozowały w "sukience z dziurami"

Julia Wieniawa znalazła się na ustach wszystkich, kiedy podczas jednego z ostatnich branżowych eventów, pojawiła się na ściance w odważnej kreacji z wycięciami. Stylizacja młodej aktorki - okrzyknięta przez niektórych "sukienką z dziurami" - skradła całe show, ale Wieniawa nie była pierwsza. Zobaczcie, jak inne znane osobistości prezentowały się w kreacjach z modnymi nacięciami.

09.09.2022Ranking

"Taniec z gwiazdami". Tak się zmieniali prowadzący programu. Mołek, Gąsowski, Urbańska, Głogowska i inni. Pamiętacie ich wszystkich?

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych tanecznych programów w historii polskiej telewizji. Przez wszystkie 25. edycji uwaga widzów była skupiona nie tylko na tanecznych popisach celebrytów, ale także prowadzących, którzy nie raz potrafili przyćmić występujące na parkiecie gwiazdy. Pokazujemy, jak na przestrzeni lat zmieniali się prowadzący "Tańca z gwiazdami". Pamiętacie ich wszystkich?

02.08.2022Taniec z gwiazdami

Nie tylko Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Słynne małżeństwa, w których mężowie musieli się pogodzić z pozycją nr. 2

W polskim show-biznesie istnieje wiele małżeństw, w których obaj małżonkowie cieszą się ogromną popularnością. W większości przypadków jest jednak tak, że to mężowie są bardziej medialną stroną związku. Niektóre żony postanowiły wyłamać się z tego schematu i pomimo rozpoznawalności swoich drugich połówek, to one pozostają na pierwszym planie. Nie tylko w małżeństwie Hakielów mąż musiał się pogodzić z rolą drugich skrzypiec.

07.07.2022Ranking

"Violetta i dzięcioł". Natasza Ubrańska zagra Violettę Villas? Syn gwiazdy byłby zachwycony

Film o Violetcie Villas miał powstać kilka lat temu. Niestety, ze względu na szereg problemów, nie udało się stworzyć produkcji o jednej z najgłośniejszych gwiazd polskiej estrady. Po wielu latach powrócono do planów a fani artystki wyczekują filmu "Violetta i dzięcioł". Co więcej, pojawiają się pierwsze przypuszczenia, kto miałby wcielić się w słynną postać.

04.07.2022Violetta i dzięcioł

Natasza Urbańska wygrała "Mask Singer". Wreszcie poznano się na jej talencie? Przypominamy jej początki w polskim show-biznesie

Dwa razy próbowała swoich sił w eliminacjach do Eurowizji, tańczyła w programach "Show!Time" i "Taniec z gwiazdami" i śpiewała w "Jak oni śpiewają". Na swoim koncie ma wiele ról filmowych i teatralnych. Dzięki zwycięstwu w "Mask Singer" przypomniała o sobie w wielkim stylu. Swoich sił na scenie próbowała już w podstawówce. Co wiemy o Nataszy Urbańskiej?

16.05.2022Mask Singer

"Taniec z gwiazdami". Jan Kliment w ogniu krytyki. Beata Tadla, Anna Wyszkoni, Natasza Urbańska i Monika Miller zabrały głos!

W mediach zawrzało po wyznaniu Sylwii Lipki. Młoda gwiazda wróciła wspomnieniami do okresu, kiedy występowała w "Tańcu z gwiazdami". Sylwia Lipka wyznała, co przykrego powiedział jej Jan Kliment. Czeski tancerz w tej sprawie milczy. Głos zabrały jego byłe partnerki taneczne, które walczyły z nim o Kryształową Kulę - Anna Wyszkoni, Natasza Urbańska, Monika Miller i Beata Tadla.

09.05.2022Taniec z gwiazdami

"Solidarni z Ukrainą". Justyna Steczkowska oburzona wywiadem z Marylą Rodowicz i Edytą Górniak. "Dziewczyny, jak możecie tak kłamać?"

W trakcie koncertu "Solidarni z Ukrainą" Justyna Steczkowska ogłosiła, ze przekaże honorarium na dzieci z Ukrainy. "Super Express" rozmawiał z pozostałymi artystami, którzy powiedzieli, że nie brali wynagrodzeń za występ, a deklarację Steczkowskiej gazeta określiła jako "ostentacyjną". Gwiazda odniosła się do publikacji w ostrych słowach. "Dziewczyny, jak możecie tak kłamać?", zapytała koleżanki.

02.03.2022Solidarni z Ukrainą

Szczecinianka fotografuje największe gwiazdy polskiego show biznesu. Marta Machej zachwyca swoimi zdjęciami!

Fotografuje największe gwiazdy polskiego show biznesu oraz profesjonalne modelki i modeli. Jej zdjęcia trafiają na okładki magazynów i niezliczone portale branżowe, a prowadzone przez nią warsztaty w mig zapełniają się uczestnikami. I choć przed nią jeszcze wiele marzeń do spełnienia, to już samo obserwowanie ścieżki jej rozwoju to ogromna przyjemność. Tym bardziej, że pierwsze publikacje szykowała właśnie z nami.

08.10.2021Marta Machej

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×