national geographic channel

"Mars". Wielkie wydarzenie telewizyjne już 13 listopada Na National Geographic Channel [GALERIA]

Czy Czerwona Planeta zacznie być dla nas drugim domem już za niespełna dwie dekady? Jak przebiegnie załogowa misja kolonizująca Marsa? Kto znajdzie się wśród pierwszych mieszkańców? Jak kolonizację Marsa widzą najwięksi wizjonerzy ze świata nauki i biznesu? Sześcioodcinkowa seria fabularno-dokumentalna „Mars” opowiada dramatyczną historię sukcesów i porażek związanych ze współczesną eksploracją kosmosu, kreśląc obraz pierwszej próby kolonizacji tej odległej planety.

08.11.2016Mars

"Czy czeka nas koniec?". Leonardo DiCaprio w dokumencie o zmianach klimatu na National Geographic Channel [ZDJĘCIA]

National Geographic Channel przedstawia pełnometrażowy dokument, poświęcony problematyce pogłębiającego się kryzysu ekologicznego, zatytułowany "Czy czeka nas koniec?". Twórcami filmu są laureaci Akademii Filmowej, Fisher Stevens oraz Leonardo DiCaprio, który został również mianowany Posłańcem Pokoju ONZ. Producentem wykonawczym jest Martin Scorsese.

07.10.2016Czy czeka nas koniec?

Historie współczesnych bohaterów wojennych od 3 sierpnia na National Geographic Channel

„Za linią wroga” oraz „Wojna na własne oczy” to dwie nowe produkcje dokumentalne National Geographic Channel odsłaniające kulisy współczesnych wojen. Widzowie poznają m.in. prawdziwą historię dwóch helikopterów Black Hawk, zestrzelonych podczas krwawych walk w Mogadiszu w bitwie pomiędzy amerykańskimi jednostkami specjalnymi i somalijską milicją, które zostały przedstawione w bestselerowej powieści i głośnym filmie „Helikopter w ogniu”.

03.08.2016National Geographic Channel

"W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem". Powstanie 2. sezon produkcji National Geographic Channel

National Geographic Channel potwierdził plany produkcji drugiego sezonu serii "W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem". Nowe odcinki programu ponownie zabiorą widzów w podróż w poszukiwaniu odpowiedzi na jedne z najważniejszych pytań dotyczących wszechświata, widzianych z perspektywy największych światowych religii, nauki, antropologii i archeologii. Premiera zapowiadana jest na 2017 rok.

22.07.2016W poszukiwaniu Boga

"Explorer: Zabytki we krwi" w lipcu na National Geographic Channel. Jak europejscy kolekcjonerzy sponsorują ISIS?

Po pięciu latach wyniszczającej wojny domowej, syryjskie zabytki są plądrowane przez bojowników DAESH, a następnie sprzedawane na rynkach Europy Zachodniej. W programie „Explorer: Zabytki we krwi” dziennikarz śledczy, Inigo Gilmore, próbuje dowiedzieć się, w jaki sposób cenne antyki przekraczają granice państw Bliskiego Wschodu i trafiają m.in. na Stary Kontynent. Kto zajmuje się ich przemytem? I wreszcie, kim są nabywcy drogocennych reliktów przeszłości i jednocześnie bezwiedni fundatorzy działalności ISIS? „Explorer: Zabytki we krwi” – premiera w poniedziałek, 4 lipca, o godz. 22:00 na antenie National Geographic Channel.

01.07.2016Explorer: Zabytki we krwi

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×