national geographic

"Techno środy" i "Techno czwartki" w National Geographic. Rusza specjalny cykl programów o świecie techniki

Wkręć się w "Techno środy" i "Techno czwartki" z National Geographic! 7 października rusza specjalny cykl programów poświęconych współczesnemu światu techniki, konstrukcyjnym fenomenom i tajemnicom nowoczesnych linii produkcyjnych. W każdą środę i czwartek anteną National Geographic zawładną koparki, podwodne sonary, żurawie, zębatki i inne trybiki najnowocześniejszych procesów technologicznych. Co przygotowano dla widzów?

05.10.2020National Geographic

"Drwale" kolejną wysokobudżetową produkcją National Geographic. O czym będzie serial z Davidem Thewlisem z "Fargo" w roli głównej?

Nowy serial fabularny National Geographic „Drwale” z udziałem gwiazdorskiej obsady już w sierpniu w Polsce! Ośmioodcinkowa seria oparta jest na bestsellerowej powieści nagrodzonej Pulitzerem autorki, Annie Proulx. W wyjątkowo mroczny sposób rozprawia się z tajemnicą krwawych masakr, towarzyszących osadnikom Nowej Francji u schyłku XVII w., bo historia nowego świata zapisana jest krwią. Kiedy premiera pierwszych odcinków?

07.07.2020Drwale

Miesiąc oceanów w National Geographic Wild. Odkryj fascynujące sekrety oceanicznych głębin

Światowy Dzień Oceanów, obchodzony co roku 8 czerwca, to wyjątkowa okazja, by zwrócić uwagę na rolę, jaką wielki błękit odgrywa w ekosystemie planety, a w efekcie i w życiu każdego z nas. Z tej okazji National Geographic Wild przygotował specjalny cykl dokumentów, pozwalających lepiej poznać i zrozumieć ten wielki, równoległy do lądowego świat. W ramach „Miesiąca oceanów” od 7 czerwca co niedzielę zobaczymy wiele premier. Jakich? Sprawdź szczegóły w tekście poniżej.

04.06.2020National Geographic Wild

"Megastadiony" na 60-lecie Mistrzostw Europy w National Geographic. Poznaj ciekawostki o najbardziej imponujących obiektach

Dla wszystkich fanów piłki nożnej, którzy nadal nie mogą pogodzić się z odwołaniem Euro 2020, National Geographic przygotował ekscytujący tour po 12 stadionach, na których już za rok odbędą się wyczekiwane mistrzostwa! W serii „Megastadiony” odwiedzimy m.in. Aviva Stadium w Dublinie, baskijski Estadio de San Mamés, legendarny Wembley czy rozsławioną za sprawą Roberta Lewandowskiego Allianz Arenę. Kiedy premiera pierwszego odcinka?

07.05.2020Megastadiony

"Supersamochody" wjeżdżają na antenę National Geographic! Te auta są szybkie jak błyskawica i droższe niż pałace

Supersamochody - tym mianem określa się auta o bardzo dużych osiągach, będące połączeniem techniki i sztuki, przeznaczone dla najzamożniejszych klientów. Jeśli jesteście ciekawi, jak przebiega proces ich produkcji oraz jakie sekretne rozwiązania inżynieryjne kryją się w halach montażowych słynnych marek motoryzacyjnych, dowiecie się tego z nowego programu.

06.02.2020Supersamochody

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×