"Nauczyciel". Jedna z najlepszych produkcji RTL ostatnich lat od 16 maja w Romance TV

Już 16 maja Romance TV zaprasza na premierę serialu „Nauczyciel”. Jest to jedna z najlepszych produkcji RTL ostatnich lat, opowiadająca o losach nauczyciela – Stefana Vollmera. W Europie każdy odcinek śledziły miliony widzów. Już od wtorku 16 maja, serial premierowo zobaczyć będzie można w Romance TV.

Multimedia

"Nauczyciel" - od 16 maja w Romance TV od poniedziałku do piątku o godz. 16:00.

Tytułowy nauczyciel – Stefan Vollmer, stosujący niekonwencjonalne metody nauczania i wychowania, po dziesięciu latach wraca do zawodu pedagoga w gimnazjum. Dyrektor szkoły przydziela mu wychowawstwo klasy sprawiającej największe problemy, co znacznie utrudnia Stefanowi wywiązywanie się z powierzonych mu obowiązków. Bardzo szybko przekonuje się, że dziesięć lat to cała epoka, a w szkole zmieniło się wszystko – najbardziej sami uczniowie – ich podejście do życia, szkoły i stosunek do społeczeństwa, a wielu młodych ludzi ma poczucie niepewności i bezcelowości w życiu. Dodatkowym problemem okazuje się również nowa koleżanka Karin Noske, z którą Stefan na początku w ogóle nie jest w stanie znaleźć wspólnego języka. Karin była dotychczas nauczycielką w renomowanej szkole i niełatwo jej przystosować się do warunków pracy z trudnymi, niepokornymi uczniami w nowej placówce. Czy uda im się uporać z problemami dojrzewających nastolatków i znaleźć nić porozumienia między sobą…?

– „Nauczyciel” to zupełna nowość w Romance TV. Zobaczymy tu ogromne emocje, starcia nauczycieli z uczniami oraz gorące uczucia. Wszyscy wiemy, że młodzież w wieku gimnazjalnym jest trudna. To czas, kiedy nastolatkowie próbują określić swoją tożsamość, poszukując odpowiedzi na wiele pytań i często buntują się w zasadzie przeciwko wszystkiemu. Jak poradzą sobie pedagodzy w tym serialu? Zachęcam do śledzenia Romance TV! – mówi Aleksandra Woźniak, aktorka, ambasadorka Romance TV.

Sukces serialu potwierdza wysoka oglądalność premierowych odcinków w Europie oraz wyróżnienie podczas rozdania nagród „Deutsche Comedy 2014”. Obecnie powstało już pięć sezonów serialu – wszystkie będzie można obejrzeć w Romance TV.

Serial „Nauczyciel” emitowany będzie od 16 maja, codziennie od poniedziałku do piątku, o godz. 16:00 (powt.: 00:50, 07:00, 11:00). W rolach głównych zobaczymy m.in. Hendrika Duryna (znanego widzom Romance TV m.in. z filmowej adaptacji powieści: Katie Fforde – Do diabła z Davidem, Emilie Richards – Myśl tylko o nas, Rosamunde Pilcher, jak również z serialu „Burza uczuć”), Jessicę Ginkel, Rainera Piwka oraz Ulricha Gebauera.

Komentarze

Skomentuj
 • Doris (gość)

  Czy wczorajszy odcinek był ostatnim? Jestem zaskoczona, że nie ma dalszych, tym bardziej, że po obejrzeniu wczorajszego nie odczulam, że to koniec.

  28.06.2017 22:01
 • gośka (gość)

  Uwielbiam,szkoda że juz koniec...;((

  28.06.2017 19:25
 • Szydlik (gość)

  Wyjątkowo bardzo dobry serial.Wspaniale się ogląda.Polecam

  28.06.2017 18:58
 • Małgorzata (gość)

  Bardzo dobry serial! Nie jestem ich miłośniczką, a ten oglądam z ogromną przyjemnością... Fantastycznie "zagrany"! POLECAM!

  27.06.2017 15:47
 • zbigniew (gość)

  doskonały serial

  13.06.2017 17:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×