nawiedzony dom na wzgórzu 2

"Nawiedzony dom na wzgórzu" - jak się kończy horror Netflixa? Twórca serialu wyjaśnia znaczenie finałowej sceny! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Nawiedzony dom na wzgórzu" - zakończenie 1. sezonu horroru Netflixa można interpretować na różne sposoby. Dla jednych jest ckliwe i sztampowe, dla innych pełne niuansów, które mogą ułatwić realizację nowych odcinków. Jak się kończy "Nawiedzony dom na wzgórzu" od Netflixa? Twórca serialu wyjaśnia znaczenia finałowej sceny!

29.11.2018Nawiedzony dom na wzgórzu

Przeczytaj także:

Crossover "Riverdale" i "Chilling Adventures of Sabrina" coraz bliżej! Jak twórcy połączą serialowe światy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Riverdale" i "Chilling Adventures of Sabrina" to dwa seriale, które zostały stworzone na bazie komiksów Archie Comics. O połączeniu serialowych światów mówi się już od dawna, a premiera 700. numeru komiksowej serii tylko podsyciła zainteresowanie fanów crossovera obu produkcji. Jak twórca komiksów połączył serialowe światy i czy w ślad za nim pójdą osoby odpowiedzialne za seriale: "Riverdale" i "Chilling Adventures of Sabrina"?

27.11.2018Archie Comics

"Nawiedzony dom na wzgórzu" [RECENZJA]. Kinowe horrory mogą się schować? Oceniamy nowy serial Netflixa!

"Nawiedzony dom na wzgórzu" to nowy serial Netflixa. Czy serialowy horror sprawi, że powróci ten niesamowity dreszczyk, z jakim jako dziecko oglądało się horrory? Jak pokazują ostatnie produkcje filmowe „Winchester”, czy „Zakonnica” nie wystarczy zbudowanie ciekawej scenografii starego zamczyska czy ponurego domostwa, by widz umierał ze strachu. W „Nawiedzonym..." udało się nie tylko stworzyć rewelacyjne miejsce, ale zbudować klimat i napięcie sięgające zenitu! Sprawdźcie, jak oceniamy "Nawiedzony dom na wzgórzu"!

12.10.2018Recenzja

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×