"Nawiedzony dom na wzgórzu" Netflix. Zobacz pierwsze zdjęcia z serialowej ekranizacji kultowej powieści Shirley Jackson [ZDJĘCIA]

Drzwi do "Nawiedzongo domu na wzgórzu" zostaną otwarte tej jesieni. Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia z planu nowego serialu będącego ekranizacją kultowej powieści Shirley Jackson. Kiedy premiera?

Multimedia

Współczesna ekranizacja kultowej powieści Shirley Jackson "Nawiedzony dom na wzgórzu" opowiada o rodzeństwie, które dorastało w najbardziej nawiedzonym domu w całym kraju. Teraz, jako dorośli, spotykają się znowu, by w obliczu tragedii w końcu zmierzyć się z duchami swojej przeszłości -- niektóre z nich wciąż istnieją wyłącznie w ich umysłach, inne być może naprawdę czają się w mrocznym domu na wzgórzu.

Najlepsze seriale dostępne na Netflix! Co warto obejrzeć?Zobacz więcej

Nawiedzony dom na wzgórzu to skomplikowany dramat rodzinny przedstawiony w konwencji horroru. Jego twórcą, reżyserem i producentem wykonawczym jest mistrz tego gatunku Mike Flanagan (Hush, Oculus, Gra Geralda). Producentami wykonawczymi są również Trevor Macy, Meredith Averill, Justin Falvey i Darryl Frank. Serial będzie liczył 10 odcinków.

W serialu wystąpią Michiel Huisman, Carla Gugino, Timothy Hutton, Elizabeth Reaser, Oliver Jackson-Cohen, Henry Thomas, Kate Siegel, Victoria Pedretti, Lulu Wilson, McKenna Grace, Paxton Singleton, Violet McGraw oraz Julian Hilliard.

Nawiedzony dom na wzgórzu został wyprodukowany przez Amblin TV i Paramount Television dla Netflix. Premiera serialu w piątek, 12 października na Netflix! W galerii możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu serialu.

Zobacz galerię

TOP5 seriali Netfliksa

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×