NBC spodziewa się rekordu oglądalności Super Bowl 2015

Stacja NBC, która 1 lutego 2015 będzie transmitować finał Super Bowl ma nadzieję, że pokaże największe show w historii amerykańskiej telewizji.

Multimedia

Tegoroczna edycja Super Bowl będzie transmitowana przez NBC, która liczy na 115 mln widzów i pobicie ubiegłorocznego rekordu. Ma ku temu podstawy, bo od czasu rozpoczęcia telewizyjnych transmisji finałów Super Bowl w USA, każda najnowsza odsłona zbierał przed telewizory coraz większą ilość osób. Wyjątkiem był rok 2013, kiedy finały w stacji CBS oglądało tylko 108,4 mln widzów, podczas gdy rok wcześniej było ich 111,3 mln.

CZYTAJ TAKŻE: SHOW KATY PERRY W PRZERWIE SUPER BOWL POBIJE REKORD OGLĄDALNOŚCI? [WIDEO] IDINA MENZEL I JOHN LEGEND WYSTĄPIĄ W PRZERWIE SUPER BOWL 2015 [WIDEO]

NBC wskazuje, że jeśli 1 lutego 2015 r. nie padnie rekord, będzie to wielki zawód. Stacja zakłada bowiem, że tegoroczna transmisja przyciągnie przed telewizory od 115 do 120 mln fanów futbolu amerykańskiego. W osiągnięciu celu ma pomóc przerwa w finale, która od kilku lat jest momentem największych zysków telewizji w USA. Oprócz występu gwiazd, pokazywane są wtedy liczne reklamy, a także zwiastuny filmów, które wchodzą do kin.

W Polsce transmisję z tego wydarzenia będzie można zobaczyć w Polsat Sport. Początek o północy z niedzieli na poniedziałek (1-2 lutego 2015 r.).

Nie wiadomo jeszcze, które drużyny będą stanowiły finałową parę tegorocznego Super Bowl. Walczą o to cztery zespoły: Green Bay Packers, Seattle Seahawks, Indianapolis Colts i New England Patriots.

Komentarze

Skomentuj
  • Live Stream (gość)

    U nas obejrzysz to wydarzenie w najwyższej jakości HD! Mamy setki zadowolonych użytkowników :) Serdecznie zapraszamy ! Link do transmisji : xurl.pl/superbowlxlix

    02.02.2015 00:18
  • ktos (gość)

    trochę zacofani jesteście bo wiadomo... Pats vs seahawks to jest tegoroczny finał

    19.01.2015 15:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×