"Nela Mała Reporterka". Nastoletnia podróżniczka powraca na antenę TVP ABC!

Od czerwca na kanale TVP ABC rusza emisja nowych odcinków autorskiego programu Neli Małej Reporterki. W najnowszej serii nastoletnia podróżniczka zabierze widzów w egzotyczne wyprawy do Ameryki Środkowej, Azji oraz Afryki.

Multimedia

"NELA MAŁA REPORTERKA" - SPRAWDŹ KIEDY EMISJA TV

Wakacje z Nelą jak zawsze upłyną pod znakiem odległych podróży i ciekawych przygód. Nastolatka w swoim cyklu reportaży podróżniczych pt. „Nela Mała Reporterka” nie tylko pokaże widzom piękne krajobrazy Dominikany, Borneo czy Birmy, ale zabierze ich na dno Morza Czerwonego by poznać jego mieszkańców, a w szczególności pewne bardzo sympatyczne zwierzę nazywane „krową morską”.

W tym sezonie moich reportaży wybierzemy się wspólnie na odkrywanie między innymi sekretów pewnej ogromnej dalekiej wyspy, która kiedyś wcale nią nie była, czyli Borneo. Można tam spotkać na przykład nosacze, czyli małpy z wielkimi nosami. To będzie bardzo ciekawe – wyjaśnia Nela Mała Reporterka. Na Borneo najmłodsi poznają również tajemnice wyspy i jej zwierząt oraz wejdą w nocy do dżungli na poszukiwania skorpionów.

Damian Kordas i Jagna Niedzielska poszukują doskonałych smaków! Kiedy premiera programu?Zobacz więcej

Nela Mała Reporterka dzięki swoim reportażom rozbudza w dzieciach chęć do poznawania świata, a także uczy poprzez zabawę. Oglądając autorskie programy Neli, widzowie dowiadują się ważnych faktów na temat geografii oraz świata zwierząt i roślin.

Nela Mała Reporterka to nastolatka, która podróżuje po świecie od 5. roku życia. Swoje przygody opisuje w serii książek i programów telewizyjnych dla najmłodszych. Ostatnia książka pt. „Nela i kierunek Antarktyda”, opisująca przygody małej reporterki z najzimniejszego kontynentu świata, jest już dostępna w dobrych księgarniach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×