Nergal będzie modelem!

Ponoć nie chodzi o typowy pokaz mody.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: NERGAL ODDAŁ PIENIĄDZE ZA REKLAMĘ NERGAL AKTOREM?

Wkrótce poznamy kolejne wcielenie Adama Darskiego. Po demonicznym Nergalu, sympatycznym jurorze telewizyjnego show, aktorze, twarzy z reklamy, przyszła kolej na modela...

Jak zapewnia "Party", Darski pojawi się na wybiegu i we wrześniu w Muzeum Narodowym będzie promował kolekcję meksykańskiego projektanta Rodrigo De La Garza.

  • Będzie to bardziej perfomance niż typowy przegląd fasonów na wiosnę/lato 2013. Modelom na pokazie będą towarzyszyć dobermany, a kobiety będą tylko dodatkiem - powiedział "Party" projektant.

CZYTAJ TAKŻE: NERGAL POTWIERDZA UDZIAŁ W "THE VOICE OF POLAND" NERGAL W ROLI HITLEROWCA

Obecność Nergala na wybiegu nie będzie jednak przypadkowa. Darski znalazł się na liście najbardziej wpływowych polskich gwiazd "Forbesa". Jego wartość reklamową wyceniono na 359.000 złotych!

"Muszę przyznać, że to całkiem niespodziewane. Wybaczcie mi moją ignorancję, ale nigdy nie byłem czytelnikiem "Forbesa", nawet nie jestem pewien, o co w nim dokładnie chodzi. Zdaje się, że jest to jednak spore wyróżnienie. Mam nadzieję, że jestem pierwszym ekstremalnym muzykiem metalowym, który pojawił się na stronach tego magazynu. Jestem?" - dziwił się Darski w komentarzu do rankingu magazynu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×