Nergal broni się atakując innych?

Udział w "The Voice of Poland" ściągnął falę krytyki na Nergala. On jednak nie zamierza się poddawać - wynika z relacji Pudelka.

CZYTAJ TAKŻE: NERGAL WRÓCIŁ DO SWOJEJ BYŁEJ? NERGAL W TELEWIZYJNYM SHOW

 • Mam w dupie muzyczny światek - powiedział Media Run. - Sam podejmuję decyzje, jestem autonomicznym, samowystarczalnym bytem, który jest odpowiedzialny za to, co robi i mówi. Cieszę się z tej decyzji, czuję się dobrze jako członek tego jury, nie obrażam się na nikogo ani na nic. Mam wrażenie, że wszystko jest w idealnym porządku.

Darski nie ma jednak dobrego zdania o mediach i to je wini za "afery".

CZYTAJ TAKŻE: KAYAH ZAUROCZONA NERGALEM NERGAL: NIE BYŁO CZASU NA SEKS

- Media są głupie. Jak powiem, że kopuluję z UFO to jutro ta informacja będzie biła ze wszystkich nagłówków. Mam olbrzymi dystans do mediów. 95 proc. newsów, które pojawiają się w mediach to głupoty, bzdury wyssane z palca. Trzeba mieć mózg i z niego korzystać. Rozumiem, że dzięki temu zarabia się pieniądze, ale mnie to nie dotyczy. Jestem tego częścią, ale nie biorę w tym udziału.

Trudno zrozumieć, jak można być jednocześnie częścią czegokolwiek i nie brać udziału w tym, co robi całość...

Komentarze

Skomentuj
 • MT (gość)

  Nergal...wielka postać..powołanie go to jury to niewypał..zarozumiały dupek

  27.08.2011 21:25
 • ladyv (gość)

  potrzebne....Doda robiła czarny pr za niego, celowo zrobiłą z niego "celebryte" mimo że on sie nigdzie nie pojawiał....czemu??? bo roztała sie z chorym na raka facetem, trzeba go było oczernić żeby ludzie jej nie zaczeli atakowac.prosty o ile nie prostacki mechanizm

  27.08.2011 16:39
 • ladyvv (gość)

  A ja rozumiem o co mu chodzi – celebryci jak Doda sami wysyłąją newsy o sobie na pudelka, nakręcają tą całą spiralę np wkładając sobie penisa do buzi, albo podsyłąjąc donosy dotyczące siebie, gadając z tabloidami, komentując to co piszą – a Nergal tego nie robi i nigdy nie robił, tj nie zarabia na tym, że pojawia się w tabloidach czy na pudelku bo do niczego nie jest mu

  27.08.2011 16:38
 • starsza (gość)

  to prawda nie każdy potrafi korzystać z własnego rozumu

  27.08.2011 15:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×