Nergal chory, Doda nie odwołuje swoich koncertów

Doda wcale nie odwołuje swoich koncertów!

Multimedia

Od kiedy Darski trafił do szpitala pojawiły się plotki, że Rabczewska zrezygnuje z części koncertów, aby móc spędzać jak najwięcej czasu z ukochanym. Okazało się jednak, że zobowiązania są na tyle ważne, że nie może pozwolić sobie na rezygnację z występów.

- Wszystkie koncerty odbędą się zgodnie z harmonogramem. Żaden nie został i nie zostanie odwołany. Kontrakty podpisujemy na wiele miesięcy wcześniej, tak by organizatorzy mieli czas na planowanie całej logistyki tak dużego przedsięwzięcia, uzyskanie niezbędnych pozwoleń i reklamę. Dlatego nie możemy zrezygnować w ostatniej chwili z tych zobowiązań, choćbyśmy bardzo chcieli - powiedział Rafał Rabczewski, menedżer koncertowy Dody w rozmowie z Plotkiem. Artystka bardzo stara się często odwiedzać Adama w szpitalu, jednak czasem praca jej na to nie pozwala.

Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia Nergala.

Czytaj także: Narzeczony Dody, Nergal poważnie [a]chory //www.telemagazyn.pl/plotki/1093,id.html; Doda musi zapomnieć o ślubie z Nergalem!?[/a] ["Nie chcę mieć dzieci"](//www.telemagazyn.pl/plotki/1804,id.html)

Komentarze

Skomentuj
  • Alex (gość)

    Egoistka, to pewnie od niej się zaraził. Jedno już Bóg pokarał, przyjdzie czas i na Dodzię.

    10.08.2010 20:55
  • niedoda (gość)

    a co,ma spać pod jego łóżkiem w szpitalu? szmal to szmal!

    10.08.2010 20:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×