"Nergal jest dodatkiem do Dody"- twierdzi Wojewódzki

Dziennikarz ponownie krytykuje.

Multimedia

W felietonie "Mea Culpa" Kuba żartuje sobie z Nergala.

"Pan Nergal, muzyk zespołu Behemoth, bardziej znany jako salonowy dodatek do Dody Elektrolit, wystąpił ostatnio w programie Małgorzaty Domagalik "Ona i On". Wyznał tam, co następuje: "W Dodzie zobaczyłem człowieka". Człowiek w Dodzie. Ciekawe czy znają już płeć?"- czytamy w "Polityce".

Kolejny raz trudno się z nim nie zgodzić. Od kiedy związał się z Dodą, Darski zaczął być rozpoznawany wyłącznie jako jej partner. O jego twórczości prawie zapomniano.

Kolejną niezbyt mądrą decyzją był występ pary w programie "Ona i On". Doda słynie z tego, że lubi się dzielić swoim życiem prywatnym z mediami, jednak po Nergalu można było spodziewać się trochę więcej.

Można Wojewódzkiego nie lubić, ale trzeba przyznać, że potrafi on trafnie skomentować rzeczywistość.

Czytaj także: Wojewódzki obraził Paullę!? Wojewódzki szydzi z Miko! Nergal: Poznałem anioła "Doda wykorzystuje Darskiego"- twierdzą jego znajomi w rozmowie z "Na Żywo"!

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    o lol

    03.04.2010 13:18
  • Honorek (gość)

    Panie Wojewódzki! Szacuję Pana inteligencję na 70% inteligencji Michnika, ale Pana niechęć do PiS i lustracji są 100% "michnikowskie". Pana Niechęć do Dody czy Nergala wynika zawsze z tego samego powodu. Po prostu nie może Pan zrozumieć, że nie wszyscy lubią PO, GW, PZPR, SLD. Pan też udawał, że kocha Pan Muchę, ale chwilę później zaczął Pan się z Niej naśmiewać. Tak postępuje tylko malutki duchem "człowieczek", do których niestety Pana zaliczam. Dlatego Pana opinii na temat innych ludzi nie mogę traktować poważnie.

    01.04.2010 16:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×