Nergal zapłaci za "uzdrawianie"?

Adam Darski może stracić pracę w TVP.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: NERGAL UZDRAWIA NERGAL RUSZA PRZEKONYWAĆ DO ODDAWANIA SZPIKU

To realna reakcja stacji na opisywany wczoraj występ Nergala podczas koncertu "Times New Roman".

Prezes TVP Juliusz Braun zażądał wyjaśnień od producenta programu "The Voice of Poland" oraz od Darskiego w sprawie jego zachowania. Braun napisał, że "prowokacyjne zachowanie, wykazujące brak poszanowania nie tylko dla przekonań religijnych, ale także dla choroby i kalectwa" uważa za niedopuszczalne a wyjaśnienia Darskiego przesądzą o decyzjach szefostwa stacji.

Joanna Stempień-Rogalińska, rzeczniczka TVP, wyjaśniła, że Nergal dopuścił się "nagannych zachowań w okresie, gdy telewizja publiczna emituje program z jego udziałem w roli jurora" - zacytowały jej słowa wirtualnemedia.pl.

Z kolei "Fakt" pokusił się o spekulacje, na co Darskiemu ten problematyczny występ: "Czy to jedynie ekspresja artystyczna, czy też może sposób na życie i zarabianie pieniędzy?" - zapytała gazeta.

CZYTAJ TAKŻE: GROŻĄ KAYAH I PIASKOWI MARCIN GORTAT PRZECIW NERGALOWI

Gazeta nie ma jasnej odpowiedzi, bo z jednej strony przez chorobę Nergala muzycy Behemotha stracili sporo pieniędzy, z drugiej mają teraz dużą turę po Polsce (po 30.000 zł za koncert) oraz planowane występy za granicą... Popisy w stylu ostatniego zachowania na blackmetalowcach nie zrobią wrażenia, mogą zaś skomplikować Nergalowi pracę nad innym materiałem muzycznym, a do takich planów się przyznawał...

A może Nergal chce się ponownie uwiarygodnić przed swoją starą widownią, i przekonać, że jednak nie sprzedał się popkulturze?

Komentarze

Skomentuj
  • Jezebel (gość)

    Ile tysięcy księży, ubranych w swoje przerażające mundurki codziennie "uzdrawia" swoje portfele, żerując na naiwnych i nie myślących samodzielnie ludziach? Czy to Braunowi, dziennikarzowi bliskiemu "Niedzieli" czy innemu podobnemu tytułowi, nie przeszkadza?

    08.10.2011 13:32
  • dudek (gość)

    .... głupek szalutuje !?

    07.10.2011 17:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×