Nergal zostaje w telewizji!

Przykra wiadomość dla przeciwników Adama Darskiego - pomogli mu zostać w "The Voice of Poland", a może nawet będziemy go oglądać częściej...

CZYTAJ TAKŻE: NERGAL POPROWADZI SHOW? NERGAL UZDRAWIA...

Okazuje się, że krytyka, jaką wywołała obecność Nergala w jury programu Dwójki, bardzo pomogła wylansować show, w którym on występuje. Do tego jeszcze zwróciła uwagę na jego osobiste walory.

 • Świetnie się prezentuje, choć jeszcze boi się pokazać, jakiego rodzaju jest sędzią. Moim zdaniem, mógłby pójść w kierunku krytyka muzycznego, może trochę jak Kuba Wojewódzki - ocenia specjalista od spraw mediów dr Godzic.

CZYTAJ TAKŻE: KAYAH ZAUROCZONA NERGALEM NIE MOGĄ ZWOLNIĆ NERGALA Z "THE VOICE"

Jak powiedziała we "Fleszu" Krystyna Kulesza z firmy Rochstar, swoboda, jaką pokazuje Nergal przed kamerą, zaskakuje wszystkich. I to do tego stopnia, że nie tylko - wbrew krytykom - ma zapewnione miejsce w kolejnej edycji "The Voice of Poland", ale także może wkrótce otrzymać własny program...

No cóż, człowiek strzela...

Komentarze

Skomentuj
 • mario (gość)

  Ja z powodu Nergala nie głosowałem na PO i rezygnuję z opłacania abonamentu, likwiduje TV, mam dość oglądania takich osób w TV publicznej.

  12.10.2011 08:54
 • RidingBloodStorm. (gość)

  No i bardzo dobrze. Nergal jest realistą i dobrym wokalistą ( Behemoth ). Oby doczekał się swojego własnego show - trzymam za ciebie kciuki i \,,/ Adam ;) !!

  11.10.2011 17:22
 • nie oglądam TV (gość)

  wszystko,żeby tylko ludzi wpienić-a oni niech płacą abonament i to systematycznie.

  11.10.2011 16:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×