Netflix 2021. Najlepsze seriale na Netflixie w 2021 roku. Oto nasz subiektywny ranking!

Rok 2021 był wyjątkowy pod wieloma względami. Netflix zaserwował nam wiele tytułów, które z pewnością pozostaną zapamiętane. Zobacz najlepsze seriale mijającego roku!

Multimedia

Te tytuły zasługują na szczególne wyróżnienie! Każdy widz Netflixa ma swoje typy. Do naszego subiektywnego rankingu trudno było wybrać seriale, jednak kierowaliśmy się głównie takimi tytułami, które zapadają w pamięć z uwagi na świetny scenariusz, piękne zdjęcia i bardzo dobrą grę aktorską.

Największe serialowe rozczarowania 2021 roku. Mamy całą listę!Zobacz więcej

Choć niektóre wybory mogą się wydawać odrobinę niepopularne, to warto zauważyć, że sama akcja takich seriali jest wartka, zdjęcia dopracowane i serial ogląda się jednym tchem. Oczywiście, nie zabrakło w rankingu najlepszych seriali 2021 roku hitowych tytułów. Nie mogły przecież na listę nie trafić seriale, które okazały się być totalnym światowym hitem mijającego roku. Choć mają równie dużo fanów, co przeciwników, nie sposób ich nie docenić. W tym rankingu znajdziecie też bardzo dobre seriale, których premiera miała miejsce w 2021 r., które według nas, w Polsce były totalnie niedocenione.

Zobacz najlepsze seriale 2021 roku. Oto nas subiektywny ranking!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×