Netflix będzie dostępny w Canal+. Kiedy usługa zostanie wprowadzona w Polsce?

Netflix nawiązał współpracę z Canal+! Już od 15 października abonenci kanału telewizyjnego we Francji będą mogli korzystać z zasobów biblioteki streamingowego giganta. Usługa zostanie wkrótce wprowadzona też w Polsce!

Multimedia

Canal+ ogłosił partnerstwo z Netflixem

Grupa Canal+ poinformowała w poniedziałek (16.09) o nawiązaniu współpracy z Netflixem. Już od 15 października abonenci kanału telewizyjnego we Francji będą mogli korzystać do woli z zasobów biblioteki streamingowego giganta. Aby móc oglądać filmy i seriale Netflixa będa jednak musieli wykupić dostęp do pakietu Ciné Séries, którego koszt wynosi aktualnie 15 euro.

Zwiastun nowego serialu Canal+! To będzie najmroczniejsza produkcja tej jesieni?Zobacz więcej

Co ciekawe podobna usługa ma zostać wprowadzona również na terenie Polski. Data premiery oraz cena nowego pakietu Canal+ w naszym kraju nie została na razie ujawniona. Szczegóły oferty mamy poznać na przełomie roku.

Będziemy mogli stworzyć najlepszą i najpełniejszą ofertę na polskim rynku, w tym unikalną ofertę dostępu do treści w 4K - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Edyta Sadowska, prezes i dyrektor generalny Platformy Canal+.

Edyta Sadowska liczy, że udostępnienie treści Netflixa w ofercie Canal+ pozwoli stworzyć najlepszą i najpełniejszą ofertę na polskim rynku, w tym unikalną ofertę dostępu do treści w 4K.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×