Netflix cena. Jakie są pakiety? Promocje, rabaty, jak mniej płacić za Netflix? Zobaczcie sami

Cena Netflix zmieniała się na przestrzeni lat wielokrotnie. Platforma oferuję nam wiele pakietów, jednak który opłaca się najbardziej? Czy różną się tylko ceną? Sprawdzamy, jakie są pakiety, ile kosztuje Netflix i czy da się zapłacić mniej?

Multimedia

Netflix Polska

Jeszcze parę lat temu nie zdawaliśmy sobie sprawy, że Netflix stanie się aż tak popularną platformą. Coraz częściej spotykamy się ze stwierdzeniem, że młodszemu pokoleniu praktycznie całkowicie zastąpi klasyczną telewizję. W Polsce z tego serwisu korzysta już niemal 1 mln użytkowników, co daje nam 21. miejsce na świecie pod względem liczby klientów. Chcesz dołączyć do tego grona? Zobacz co oferuję platforma i z jakimi kosztami musisz się liczyć.

Sprawdź, ile kosztuje Netflix i jakie pakiety oferuje?

 • Plan Podstawowy jest najtańszą opcją, jego koszt to 34 zł miesięcznie. W tym planie jednocześnie można oglądać tylko na jednym urządzeniu. Mamy wtedy dostęp do wszystkich pozycji w bibliotece w jakości 480p.
 • Plan Standardowy kosztuje 43 zł miesięcznie. W tej opcji dostępną mamy jakość Full HD 1080p. Oglądać jednocześnie można na dwóch ekranach.
 • Plan Premium jest najdroższym i najbogatszym w możliwości pakietem. Jego koszt to 52 zł miesięcznie. W tym abonamencie możemy cieszyć się jakością 4K+HDR. Oprócz tego możemy utworzyć aż cztery profile i oglądać Netflixa na 4 urządzeniach jednocześnie. Jest to zatem idealna propozycja dla rodzin.

Co oglądać w marcu 2021 na Netflix? Polski hit Jana Komasy i nowy serial twórców "Domu z papieru"!Zobacz więcej

Należy nadmienić, że płatność za wybrany pakiet naliczana jest automatycznie, co miesiąc. Jeżeli zdecydujemy się zrezygnować z subskrybcji wystarczy kliknąć przycisk Rezygnuj. Nie naliczane są żadne kary ani dodatkowe opłaty abonamentowe.

Jednak zanim zdecydujemy się na pakiet Netflixa platforma oferuję nam możliwość trzech rodzajów promocji dla nowych użytkowników:

 • Darmowy pierwszy miesiąc.
 • 50% zniżki przez pierwsze dwa miesiące.
 • Bezpłatny drugi miesiąc (pierwszy płatny normalnie).

Zobacz porównanie Netflix, HBO GO, Player, VOD i Disney+ w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Atory (gość)

  Nie ma czegoś takiego, jak darmowy pierwszy miesiąc czy inne z wymienionych promocji

  11.03.2021 09:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×