Netflix, HBO GO: Filmy i seriale o psach i kotach. Produkcje dla miłośników czworonogów

Jesteś miłośnikiem zwierząt? Lubisz oglądać produkcje, w których psy i koty odgrywają ważne role? Sprawdziliśmy, jakie filmy i seriale o tych zwierzakach możesz zobaczyć na Netfliksie i HBO GO.

Multimedia

Filmy i seriale o psach i kotach

W bogatych bibliotekach Netfliksa i HBO GO znajdziemy sporo pozycji, w których główne role odgrywają psy lub koty. Filmy i seriale o zwierzętach i ze zwierzętami mają grono fanów. Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt, poznaj nasze propozycje z psami i kotami. Co oglądać na Netfliksie i HBO GO?

Futrzaki zazwyczaj wywołują pozytywne emocje. W wielu przypadkach produkcje z psami i kotami opowiadają o niesamowitej przyjaźni, która łączy człowieka i zwierzę. Pokazują, jak ważnym członkiem rodziny jest pies czy kot.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o serialu "Katla"Zobacz więcej

Jakie filmy i seriale o psach i kotach oglądać na Netflix i HBO GO?

Wśród naszych propozycji znajdą się zarówno produkcje animowane jak i filmy dokumentalne.

Wśród tych drugich pojawia się dokument Psy dostępny na Netflix. To sześcioodcinkowy serial, w którym główną rolę odgrywa najlepszy przyjaciel człowieka. W każdym z nich poznajemy historię sześciu futrzanych bohaterów i towarzyszących im ludzi. Opowieści skupiają na niesamowitej, emocjonalnej więzi między psami i ludźmi, pochodzącymi z Syrii, Japonii, Kostaryki, Włoch i Stanów Zjednoczonych. Film został uznany za jeden z bardziej wzruszających produkcji dostępnych na Netfliksie. Masz psa? Kochasz zwierzęta? Koniecznie musisz zobaczyć Psy.

Benji to kolejne propozycja Netfliksa, którą można oglądać całą rodziną. To opowieść o niezwykle mądrym terierze, który zostaje oddzielony od swojej matki, kilka miesięcy po urodzeniu. Pozostawiony samemu sobie pies, błąka się po dzielnicach Nowego Jorku. Pewnego dnia spotyka nastoletniego Cartera (Gabriel Bateman), który w tajemnicy przed matką zabiera go do domu. Wkrótce chłopiec wraz ze swoją siostrą zostają uprowadzeni a wierny czworonóg próbuje ich uratować.

Zarówno na Netfliksie jak i na HBO nie brakuje także opowieści o kotach.

Prawdziwą gratką dla kociarzy jest serial o tym samym tytule dostępny na Netflix. Kociarze to serial dokumentalny o fascynujących relacjach ludzi z kotami widzianych oczami najciekawszych — i najbardziej zakręconych — miłośników kotów na świecie, którzy obalają negatywne stereotypy i zdradzają, co daje im głęboka więź z tymi niezależnymi, tajemniczymi stworzeniami. Serial można oglądać na Netfliksie od lipca 2021 roku, więc jest to dość nowa propozycja.

Produkcje o psach i kotach na Netflix i HBO GO

Zobacz galerię

Jakie polskie seriale TVP można oglądać na Netfliksie? Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×