Netflix. Jak pobrać filmy i seriale i wziąć je ze sobą na wakacje? Netflix offline

Przed nami wakacje, czyli sezon największej ilości wyjazdów. Zanim spakujesz walizkę, pamiętaj, by zabrać ze sobą ulubione filmy i seriale Netflixa. Jak to zrobić? Pobierz je bezpośrednio z platformy i oglądaj na swoich urządzeniach, gdziekolwiek tylko jesteś. Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku, jak pobrać filmy i seriale z Netflixa, by móc oglądać je bez internetu.

Multimedia

Netflix offline - zabierz filmy i seriale na wakacje

Jesteś w grupie milionów ludzi na całym świecie, dla których Netflix stał się najważniejszą bazą filmów i seriali? Nie wyobrażasz sobie wakacyjnego wyjazdu bez ulubionych produkcji? Wybierasz się z najbliższymi w miejsce, gdzie nie ma internetowego zasięgu i obawiasz się, jak będziesz tam spędzać wolny czas? Skorzystaj z Netflix offline i zabierz filmy i seriale ze sobą nawet w najdalszy zakątek świata!

Funkcja pobierania filmów i seriali obsługiwana jest na urządzeniach przenośnych z systemem Android i iOS oraz na komputerach z Windows 10. Co zrobić, by cieszyć się możliwością oglądania produkcji Netflix? Jak się okazuje, zasady pobierania filmów są bardzo proste! Jak się jednak okazuje, nie wszystkie filmy i seriale można pobierać.

Netflix offline krok po kroku

  • Najważniejsze jest ściągnięcie aplikacji Netflix, dzięki której zyskamy dostęp do bazy danych Netflixa.
  • Następnie wystarczy wyszukać interesujący nas tytuł. UWAGA! Należy sprawdzić, czy widoczna jest przy nim ikona pobierania przedstawiająca strzałkę w dół.
  • Aplikacja jest tak skonstruowana, że można także zaznaczyć opcję “Dostępne do pobrania”, by wyświetlić katalog wszystkich filmów, które możemy pobrać na swoje urządzenie.
  • Tutaj zasada jest identyczna: by pobrać daną produkcję, należy kliknąć na ikonę strzałki.
  • Gotowe do oglądania w trybie offline filmy i seriale znajdziesz w sekcji Pobrane pliki.

Filmy, które powinny Ci się spodobać

Jeśli chcesz zawsze mieć coś do obejrzenia offline, skorzystaj z funkcji Pobrane dla Ciebie. Funkcja Pobrane dla Ciebie na telefonie lub tablecie z systemem Android automatycznie pobiera na filmy, seriale i programy, które powinny Ci się spodobać.

Aby włączyć lub wyłączyć funkcję Pobrane dla Ciebie:

  • Otwórz aplikację Netflix i wybierz opcję Pobrane pliki .
  • U góry ekranu wybierz opcję Inteligentne pobieranie.
  • Użyj przełącznika znajdującego się pod opcją Pobrane dla Ciebie, aby włączyć lub wyłączyć tę funkcję.
  • Przy opcji Przeznacz miejsce użyj przycisków + i -, aby określić, ile miejsca (w GB) w pamięci urządzenia chcesz przeznaczyć na pobrane pliki. Funkcja automatycznego pobierania umożliwia pobranie maksymalnie 5 GB treści za jednym razem.

Funkcja "Pobrane dla Ciebie" jest dostępna na telefonach i tabletach z systemem Android i najnowszą wersją aplikacji Netflix. Działa, gdy urządzenie jest podłączone do sieci Wi-Fi, aby oszczędzać dane komórkowe.

Widzisz? To całkiem proste! Przyjemnego oglądania na wakacyjnych wyjazdach!

Zastanawiasz się, co obejrzeć na Netflix w długi weekend? Zobacz nasz rankingZobacz więcej

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o serialu "Halston"Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×