Netflix. Na platformie pojawi się nowa funkcja? Będzie można włączyć "powtórki"

Netflix testuje obecnie nową funkcjonalność serwisu. Testowana opcja pozwoli widzom na ponowne obejrzenie ważnej sceny. Sprawdź, jak to działa!

Multimedia

Każdemu zdarza się czasem przewinąć oglądany program o parę minut do tyłu, by jeszcze raz obejrzeć ważną, zabawną lub wyjątkowo spektakularną scenę. Wszystko wskazuje na to, że Netflix postanowił to ułatwić. Nowa funkcjonalność serwisu dokona wyboru najważniejszych scen z danego odcinka czy filmu i umożliwi użytkownikowi obejrzenie powtórki.

Netflix stworzy serial o latynoamerykańskiej gwieździe muzycznej!Zobacz więcej

Powtórki nie będą oczywiście w żaden sposób narzucone. Nie będą pojawiać się automatycznie, jak to ma miejsce w przypadku transmisji sportowych. Nowa opcja jest obecnie w fazie testów i mają do niej dostęp tylko wybrani posiadacze kont Premium. Sam fakt testów został jednak potwierdzony przez przedstawicieli platformy:

Testujemy funkcję, która daje abonentom Netfliksa możliwość ponownego obejrzenia ulubionych scen i niezapomnianych chwil za pomocą przyciśnięcia jednego przycisku. W tym momencie to tylko próby i możliwe, że funkcja ta trafi do serwisu w przyszłości, choć wcale nie jest powiedziane, że na pewno tak się stanie.

Netflix zapowiada nowy serial historyczny! Stworzą go twórcy "Dark"Zobacz więcej

Na wyniki testów musimy pewnie jeszcze poczekać, ale już teraz pojawiają się wątpliwości co do tego, czy taka opcja jest w ogóle potrzebna. Zawsze można po prostu przewinąć. Czy Wy z chęcią korzystalibyście z takiej funkcjonalności, czy może uważacie, że jest ona trochę bez sensu?

Jennifer Aniston w nowej produkcji Netflix. Kogo gra Rachel z "Przyjaciół"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze seriale Netflix

Komentarze

Skomentuj
  • Mic (gość)

    Fajny pomysł, tylko powinien działać dla calego odcinka. Nie jestem pewny czy tworcy dobiorą akurat te powtorki ktore beda wazne dla mnie.

    14.12.2018 16:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×