Netflix nakręci swój pierwszy turecki serial! O czym będzie opowiadać?

Netflix, czołowy dostawca treści rozrywkowych na świecie, realizuje kolejne międzynarodowe projekty inwestycyjne. Serwis ogłosił właśnie rozpoczęcie prac nad swoim pierwszym oryginalnym serialem z Turcji. W pełnym akcji, 10-odcinkowym serialu będą przewijały się wątki znane z otomańskich i tureckich legend i historii, a cała seria powstanie i zostanie wyprodukowana w Turcji. Światową premierę serialu zaplanowano na 2018 r.

Multimedia

Fabuła serialu skupia się wokół postaci młodego człowieka, który odkrywa w sobie niezwykłe umiejętności. Kiedy ciemne moce zaczynają zagrażać Stambułowi i chcą zrównać go z ziemią, bohater wraz z grupą przyjaciół-odmieńców musi wykorzystać swoje nadprzyrodzone siły, aby bronić miasta i całej ludzkości. Serial będzie ukazywał bogatą historię i kulturę Stambułu i zabierze widzów w niesamowitą podróż do serca tego magicznego miasta.

Producentem serialu na zlecenie Netflix jest studio O3 Medya z siedzibą w Stambule, zaś producentem wykonawczym - Onur Guvenatam. Nowy tytuł dołączy do szerokiej oferty tureckich treści, które można obecnie oglądać w serwisie Netflix.

Netflix kasuje muzyczny serial po 1. sezonie. Nie był hitem?Zobacz więcej

Z radością możemy już potwierdzić, że właśnie rusza produkcja pierwszego tureckiego serialu oryginalnego. Cieszymy się, że przy tym świeżym i ekscytującym projekcie będziemy współpracować ze studiem O3 Medya. Głęboko wierzymy, że Netflix to idealna platforma dla tego wyjątkowego tureckiego serialu. Więcej szczegółów zdradzimy jeszcze w tym roku – powiedział wiceprezes działu International Original Series w Netflix.

Z wielką dumą ogłaszamy produkcję pierwszego oryginalnego serialu z Turcji. Jesteśmy przekonani, że powstanie tego nowego gatunku okaże się dla naszego rynku krokiem milowym i nowa produkcja odbije się echem nie tylko wśród tureckiej publiczność, ale znajdzie wiernych widzów na całym świecie – powiedział producent i współwłaściciel studia O3 Medya Onur Guvenatam.

CO DO ZOBACZENIA NA VOD?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×