Netflix wprowadzi reklamy do seriali? Trwają testy! [JAK WYŁĄCZYĆ REKLAMY]

Nie mamy dobrych wiadomości dla użytkowników platformy Netflix. Jeszcze niedawno amerykański gigant testował nowe i droższe ceny subskrypcji, a teraz trwają testy... reklam między serialami! Co to oznacza?

Multimedia

REKLAMY NA NETFLIX?

Netflix wprowadzi reklamy do seriali? Bądźmy jeszcze ostrożni z takimi stwierdzeniami, ale trwają testy takiej opcji. Użytkownicy, którzy są grupą testową, już teraz narzekają na takie rozwiązanie i reklamy im się nie podobają.

Co prawda Netflix zapewnia, że reklamy będą sprofilowane pod konkretnego użytkownika, ale w czasach, gdy ludzie starają się unikać wszelakich reklam między filmami bądź serialami, a często nawet "przewijają" czołówkę serialu, taka opcja wydaje się być bardzo ryzykowna. W końcu część subskrybentów zdecydowała się na Netflix właśnie dlatego, że nie ma tam reklam. Oczywiście, póki co to tylko reklamy innych treści dostępnych na Netflix, ale otwiera to furtkę do innych reklam.

Trzeci sezon powstanie i będzie trwać aż 10 godzin! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

JAK WYŁĄCZYĆ REKLAMY NA NETFLIX?

Teraz nie wiemy, czy Netflix finalnie zdecyduje się na wprowadzenie reklam do swoich treści, ale kontrowersje jakie się z tym łączą zapewne sprawią, że włodarze platformy mocno zastanowią się nad takim rozwiązaniem.

Reklamy mogą pojawić się także u was. Jak je wyłączyć? To proste. Aby wyłączyć reklamy, należy wejść na stronę Netflix: Do Not Test i nie wyrazić zgody na udział w procesie testowym.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • frankch (gość)

    Mało im pieniędzy z opłat

    20.08.2018 12:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×