Netflix wrzesień 2021 premiery. Jakie nowości obejrzeć we wrześniu na polskim Netfliksie? Nowe filmy, seriale i kontynuacje

Tuż po wakacjach na użytkowników Netfliksa czeka wiele ciekawych premier. Wśród nich będą kontynuacje znanych i lubianych seriali, a także zupełne nowości. Jakie filmy i seriale oglądać we wrześniu na Netflix? W galerii znajdziecie wszystkie wrześniowe premiery!

Multimedia

Jakie filmy i seriale zadebiutują we wrześniu na Netfliksie?

Netflix to prawdziwy stremingowy gigant. Według statystyk, widzowie spędzają średnio 3,2 godziny dziennie na oglądaniu treści na platformie. Wraz z każdym kolejnym miesiącem na Netfliksie pojawiają się nowości. Są wśród nich kolejne sezony ulubionych seriali, programy rozrywkowe i przeróżne filmy. Zebraliśmy dla Was wszystkie produkcje, które pojawią się na platformie we wrześniu. Jak się okazuje, będzie ich sporo!

Wyczekiwana kontynuacja hiszpańskiego skoku stulecia

Jedną z nowości, która już od 3 września będzie dostępna na Netfliksie jest piąty sezon Domu z Papieru. Jeśli jeszcze nie oglądałeś czterech poprzednich sezonów, masz jeszcze trochę czasu, by nadrobić zaległości. A naszym zdaniem warto poznać Profesora, Lizbonę, Berlina, Tokio, Helsinki i pozostałych członków skoku stulecia!

Serial opowiada o ośmiorgu zamaskowanych przestępców, którzy wdzierają się do budynku hiszpańskiej mennicy narodowej, skąd zamierzają zrabować niemal dwa i pół miliarda euro. Akcją z zewnątrz kieruje tajemniczy Profesor (Álvaro Morte), który wcześniej przez kilka miesięcy przygotowywał specjalistów z różnych dziedzin do napadu stulecia.

Gwiazdy kultowych polskich filmów i seriali. Co dzisiaj robią i jak wyglądają? Zobacz więcej

Co wydarzy się w piątym sezonie?

Grupa przebywa w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale doświadczyli też bolesnej straty. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy w życiu nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już gorzej być nie może, na scenie pojawia się nowy, znacznie potężniejszy od dotychczasowych, wróg — wojsko. Największy skok wszech czasów dobiega końca, a to, co zaczęło się jako napad rabunkowy, zamienia się w wojnę - brzmi opis kolejnej części produkcji.

Warto zaznaczyć, że 3 września na platformie zadebiutuje pierwsza część kultowego serialu. Drugą połowę będzie można obejrzeć od 3 grudnia 2021 roku.

Kolejny sezon serialu Lucyfer

Jeśli mówimy o kontynuacjach, które pojawią się na Netfliksie we wrześniu, nie sposób nie wspomnieć o szóstym sezonie serialu Lucyfer. Dziesięć nowych odcinków pojawi się na platformie już 10 września. Jak zdradza produkcja, będzie to ostatnia część produkcji.

Sezon finałowy „Lucyfera” nadchodzi. Tym razem na dobre. Diabeł wcielony stał się Bogiem... no, prawie. Dlaczego się jeszcze zastanawia? I co zrobi teraz, gdy na świecie zabrakło Boga? Z uśmiechem przez łzy pożegnamy Lucyfera, Chloe, Amenadiela, Maze, Lindę, Ellę i Dana. Pożegnaj ich razem z nami! - brzmi opis zachęcający do oglądania.

Jakie filmy, seriale i programy pojawią się we wrześniu na Netfliksie? Zobacz w galerii!

Zobacz galerię

W tych miejscach kręcono sceny do słynnych filmów i seriali! Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×